Priprav

DRUGI DAN PRIPRAV JE KONČAN

Footing, zajtrk, trening, kosilo, trening, predavanje, večerja in obisk predsednika kluba. To je povzetek drugega dne priprav za kadete in mladince, ki se na spomladanski del sezone pripravljajo v Banjolah. Fantje so zjutraj zbudili svoje telo s t.i. footingom. Trener kadetov nam je pojasnil, kaj je to: “Gre za jutranji tek z vajami prebujanja telesa.” Na dveh treningih so se posvečali predvsem prekinitvam in tehnično-taktičnim igram na omejenem malem prostoru.

Popoldne so rumeni bojevniki pozdravili trenerja prve ekipe, Nermina Bašića, ki je izvedel krajše predavanje, nagovorila pa sta jih tudi predsednik kluba Matjaž Marinšek in njegova žena Darja. Proste trenutke nogometaši izkoriščajo za igranje igric, najbolj pogumni pa so se podali proti morju in se v njem tudi ohladili.

Ekipi sporočata, da so pogoji zares odlični in nadejamo se lahko, da bodo priprave v popolnosti uspele.

~HOČEMO, ZMOREMO, SMO – RUMENI BOJEVNIKI ~

Tekst: Matic Robida