S POMOČJO MLADINCEV DO NOVE ZMAGE

Danes je v športnem parku Radomlje potekala tekma 26. kroga 2. slovenske nogometne lige. V goste je prišla ekipa nogometnega kluba Brda, ki je v jesenskem delu našim šampionom odščipnila dve točki. Na današnji tekmi rumeni bojevniki niso pustili presenečenja in slavili z izidom 3:2, potem ko so Brici po osmih minutah srečanja vodili že z izidom 0:2, našim fantom pa je vseeno uspelo izid preobrniti. Ponovno so v rumenem dresu igrali fantje selekcije U19, ki tako pridno nabirajo minute v članski kategoriji.

Nermin Bašić je od prve minute v igro poslal Adama, Halilovića, Jazbeca, Dautovića, Lidjana, Jakovljevića, Trdina, Zabukovnika, Cerarja, Grvalo in Hajrića. Tekma je bila zelo zanimiva že od samega začetka, saj so gostje po osmih minutah srečanja že vodili z izidom 0:2. To pa rumenih bojevnikov ni zmedlo. Pritisnili so na gostujoča vrata in kmalu izid izenačili. Najprej je bil z glavo natančen Rok Jazbec, zatem pa je izjemen zadetek dosegel še Luka Cerar, ki je tako postavil izid prvega polčasa. V drugi polčas so naši člani vstopili veliko bolje kot v prvega. Pritisk na vrata Brd se jim je obrestoval po vsega petih minutah, ko so gledalci lahko videli še en prekrasen zadetek, pod katerega se je podpisal Adel Halilović. Do konca srečanja so rumeni bojevniki nadzorovali potek srečanja, hkrati pa so si ustvarili še nekaj priložnosti, ki pa so žal ostale neizkoriščene. Srečanje se je tako končalo z izidom 3:2. To je že sedma tekma v nizu, na kateri naši fantje ne poznajo poraza. Z enim remijem in šestimi zmagami so sedaj čvrsto zasidrani na 4. mestu. Do konca sezone ostajajo še štiri srečanja. Priložnost za nove tri točke bo že prihodno nedeljo, ko se rumeni bojevniki odpravljajo v Dekane. Že sedaj jim želimo obilo športne sreče.