UDINESE PREMOČAN ZA RUMENE BOJEVNIKE

Rumeni bojevniki so se danes odpravili v Videm, kjer so odigrali šesto pripravljalno tekmo. Potem ko so prejšnji teden remizirali proti Osijeku II, so danes moči merili s slovitim Udinesejem, ki je bil premočan nasprotnik in je na koncu srečanja slavil z izidom 6:0, potem ko se je prvi polčas končal z izidom 3:0.

Muamer Vugdalić je od prve minute v igro poslal Adama, Lukanca, Jazbeca, Zukića, Horvata, Barukčića, Trdina, Cerarja, Demirčija, Primca in Hajrića. Naši fantje so se odlično zoperstavili domačinom in z nekaj nevarnimi streli preizkusili domačega vratarja. Vseeno so Italijani hitro prevzeli pobudo in kaznovali vsako napako rumenih bojevnikov. V prvem polčasu so trikrat premagali Davida Adama in na odmor odšli z zasluženim vodstvom. Tudi v drugem delu so naši fantje nekajkrat nevarno zapretili, vendar se je po strelu Cerarja in Gajiča izkazal domači vratar. Vugdalić je v drugem delu priložnost ponudil tudi Kondiću, Poglajnu, Nuhanoviću, Marinšku, Brolihu, Pergerju in Gajiću. Kljub dobri igri naših fantov so domačini do konca srečanja zadeli še trikrat, tekma pa se je tako končala z izidom 6:0. Rumeni bojevniki bodo jutri imeli dan počitka, potem pa jih čakata še dva tedna priprav, pred pričetkom spomladanskega dela druge slovenske nogometne lige.

UDINESE CALCIO : NK KALCER RADOMLJE 6:0