BRDA BOLJŠA OD RADOMLJANOV

V prelepem ambientu Športnega parka Radomlje so bili Brici bolj konkretni in na koncu slavili zmago z izidom 1:2.

Rumeno – črni so v 21. krogu v Športnem parku Radomlje pričakali ekipo NK Brda, katere igralci so že v uvodnih minutah pokazali željo po zmagi in si v 5. minuti iz predložka v kazenski prostor priigrali vodstvo. Na  0:1 je zadel Maxi Leon Žižek. Ob neprepričljivi predstavi domačih igralcev v prvih minutah tekme, so sledile boljše minute, a ni bilo konkretnega zaključka na gostujoča vrata. V 40. minuti je sledilo naslednje negativno presenečenje za domače občinstvo, saj je po prelahko izgubljeni žogi v napadu sledil prodor po levi strani, kjer pa je domači bočni branilec v domačem kazenskem prostoru storil prekršek za najstrožjo kazen, s katere so gostje preko Matica Marciusa povišali vodstvo na 0:2, kar je bil tudi rezultat polčasa. Sledil je boljši drugi polčas, v katerem so domačini pokazali več želje in v 66. minuti preko dobrega predložka s strani, ki ga je izvedel Demirci, je Anel Hajrić z glavo znižal rezultat na 1:2 in tako se je pokazal žarek upanja, da se rezultat preobrne v domačo korist. Domači rumeno – črni so do konca tekme poizkušali s pritiskom na nasprotnika, a so se gostje dobro obranili.

Naslednja priložnost za naše fante bo že naslednji konec tedna, ko se Radomljani odpravljajo na gostovanje v Beltince.