Novice

CELODNEVNI IZLET NK IN ŽNK RADOMLJE V TERME SNOVIK

Zadnji dan šolskih počitnic, v četrtek, 31.8.2017, v NK in ŽNK Radomlje organiziramo celodnevni izlet v Terme Snovik. Pridruži se nam!

Radomeljski nogometaši in nogometašice kategorij od U9 do U12, se bomo v četrtek, 31. avgusta 2017, odpravili na celodnevni izlet in kopanje v Terme Snovik.

Zbrali se bomo ob 7:45 v Športnem parku Radomlje in se ob 8.00 uri podali na pohod v Terme Snovik. Prihod v terme je predviden okrog 12.30, ob 13.00 pa nas čaka kosilo. Po kosilu sledi kopanje z animacijo. Otroke starši v Termah Snovik prevzamete med 17.00 in 17.30.

Udeleženci in udeleženke naj bodo vremenu in pohodu primerno obuti in oblečeni, s seboj pa naj imajo 13 € (hrana, pijača, vstopnica za bazen), kopalke, brisačo, natikače kak sendvič in pijačo za med postanki.

Prosimo vas, da udeležbo vašega otroka javite vodji otroške nogometne šole NK Radomlje, Matjažu Obrstarju na št. 031 811 903 do srede 30.08, kjer dobite tudi morebitne dodatne informacije in izpolnite izjavo (prenesite si jo v PDF obliki), katero naj otrok pred odhodom (lahko tudi na dan odhoda) izroči trenerju. Število prostih mest je omejeno!

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!