Novice

ČLANI ODHAJAJO NA PTUJ

Rumeni bojevniki se v 8. krogu druge slovenske nogometne lige odpravljajo na Ptuj, kjer bodo gostovali pri ekipi Drave. Srečanje, ki bo potekalo na mestnem stadionu Ptuj, bo na sporedu v ponedeljek, 24.9., pričelo pa se bo ob 16.00 uri. Glavni sodnik na srečanju bo Darjan Kovačič, pomagala pa mu bosta Simon Smej in Tomaž Kranjc.

Rumeni bojevniki so v zadnjem obdobju v izjemni formi. V sredo so slavili v prvem krogu pokala medobčinske nogometne zveze, ko so bili na gostovanju boljši od Ljubljanske Ilirije z izidom 1:2. Pred tem so rumeni bojevniki slavili na treh prvenstvenih tekmah in ob tem dosegli izjemnih 12 zadetkov. Na domačih tleh so bili najprej boljši od Dekanov, sledila je gostujoča zmaga v Brdih in v preteklem tednu še zelo dobro predstava proti Beltincem, kjer so se rumeno črni vrnili po zaostanku in na koncu slavili z izidom 4:1. Vse štiri zadetke na omenjenem srečanju je zadel Anel Hajrić. Tudi Ptujska Drava je v zadnjem obdobju v zelo dobri formi, vseeno pa so v preteklem tednu zamenjali trenerja. Morda je k temu pripomogel tudi poraz v zadnjem krogu, ko so Ptujčani izgubili na gostovanju proti Iliriji. Želimo si, da naši fantje svoje odlične predstave prenesejo tudi na naslednjo tekmo in se iz težkega gostovanje vrnejo s tremi točkami.

24.9. ob 16.00 uri; NK DRAVA PTUJ : NK KALCER RADOMLJE

HOČEMO, ZMOREMO, SMO