Novice

ČLANI ODHAJAJO V BREŽICE

Članska ekipa je v soboto na domačem terenu premagala ekipo Veržeja ter tako še peto zaporedno tekmo ostala neporažena. Z zmago so se tudi učvrstili na četrtem mestu prvenstvene lestvice. Prav veliko časa za odmor pa rumeni bojevniki nimajo. Že v sredo jih namreč čaka nova prvenstvena tekma, saj se odpravljajo na gostovanje v Brežice, kjer se bodo pomerili proti nogometnemu klubu Brežice.

V jesenskem delu prvenstva so rumeni bojevniki na domačem terenu premagali Brežice z izidom 4:2. Gledalci so takrat spremljali zanimivo tekmo, kjer so gostitelji hitro povedli z izidom 0:2, našim fantom pa je uspelo rezultat obrniti in se na koncu zasluženo veseliti zmage. Tudi tokrat pa naše člane zanima samo zmaga, kar nam je potrdil tudi Rok Jazbec: »V tem tednu nas čakata dve težki srečanji. Najprej se odpravljamo v Brežice, potem pa doma gostimo Brda, ki so v dobri seriji. Kljub temu, da tekmi ne bosta lahki, nas zanima samo borba za novih šest točk«. Tekma, ki bo potekala na stadionu Brežice, se bo pričela ob 17:00 uri. Pravico na tekmi bo delil Andraž Stojanoski, pomagala pa mu bosta Rafael Ajdovec in Jure Jamnik. Našim članom na prihajajočem gostovanju želimo obilo športne sreče.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO