Novice

ČLANI OSVOJILI TOČKO PROTI FUŽINARJU

Danes je v športnem parku Radomlje potekalo zaostalo srečanje 19. kroga 2. slovenske nogometne lige. Rumeni bojevniki so se pomerili proti ekipi Fužinarja, srečanje pa se je končalo z izidom 1:1, potem ko so po prvem polčasu vodili naši fantje z izidom 1:0. Gol za domačine je zadel Ernest Grvala.

Naš trener Nermin Bašić je od prve minute v igro poslal Adama, Ivanovova, Jazbeca, Dautovića, Halilovića, Španjo, Barukčića, Cerarja, Primca, Kondića in Grvalo. Naši fantje so že od prve minute krenili odločno in si ustvarili kar nekaj priložnosti za zadetek. Eno izmed njih je ob koncu prvega dela izkoristil Ernest Grvala, potem ko mu je odlično asistiral Halilović. Ob polčasu je domači trener namesto Jazbeca v igro poslal Broliha. Rumeni bojevniki so bili še naprej boljši nasprotnik, gostje pa so bili nevarni le iz redkih protinapadov. Žal pa so v 61. minuti enega izkoristili in izid izenačili na 1:1. Naši člani so do konca srečanja pritiskali na vrata gostov in se znašli v nekaj zares lepih priložnostih a izida niso uspeli spremeniti. Tekma se je tako končala z izidom 1:1. Novo priložnost za zmago bodo naši fantje imeli že v soboto, ko se odpravljajo v Lendavo, kjer se bodo pomerili proti nogometnemu klubu Nafta.