Novice

ČLANI SEZONO KONČALI Z REMIJEM

Danes je v Športnem parku Radomlje potekalo srečanje 30. kroga 2. slovenske nogometne lige med našimi šampioni in igralci Krke. Šlo je za zadnje srečanje v tej sezoni, rumeni bojevniki pa so imeli že pred tem krogom zagotovljeno 4. mesto. Tekma se je končala z remijem, saj je semafor ob koncu srečanja kazal izid 1:1. Za Mlinarje je zadetek dosegel Gal Primc.

Nermin Bašić je od prve minute v igro poslal Adama, Nuhanovića, Jazbeca, Dautovića, Broliha, Jakovljevića, Trdina, Cerarja, Primca, Kondića in Hajrića. Rumeni bojevniki so že od prve minute prevzeli pobudo na igrišču in si kmalu ustvarili tudi prve priložnosti, ki pa so ostale neizkoriščene. Vseeno pa smo v zaključku prvega polčasa videli tudi prvi gol. Po sijajni asistenci Jakovljevića, je mrežo Dolenjcev zatresel Gal Primc in postavil izid prvega polčasa. Tudi v drugem polčasu so bili naši fantje boljši tekmec. Ustvarili so si celo kopico priložnosti, med drugim so dvakrat zadeli tudi okvir gostujočih vrat. Neučinkovitost se jim je ob koncu srečanja žal maščevala, saj so igralci iz Novega mesta izkoristili eno izmed svojih priložnosti. Gol za goste je prispeval Potokar in tako postavil končni izid srečanja. Rumeni bojevniki so tako sezono končali na 4. mestu.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO