Novice

ČLANI V NEDELJO PROTI ILIRIJI

Članska ekipa je v preteklem vikendu odigrala prvo domačo tekmo v novi sezoni druge slovenske nogometne lige. Tekma, ki je postregla z veliko dobrega nogometa, se je končala z izidom 1:1. Za rumene bojevnike je zadetek na tem srečanju prispeval Anel Hajrić. Že to nedeljo pa naša članska ekipa nadaljuje s prvenstvenimi obračuni. Odpravljajo se v Ljubljano, kjer se bodo v nedeljo pomerili proti ekipi nogometnega kluba Ilirija.

Tekma proti Iliriji bo odigrana v nedeljo, 19.8., na stadionu Ilirija. Srečanje se bo začelo ob 16.30 uri, prenos tekme pa si boste lahko ogledali tudi na programih Šport kluba. Glavni sodnik na omenjenem srečanju bo Blaž Kos, pomagala pa mu bosta Dejan Povšnar in Jure Praprotnik. Ekipi sta se v drugi slovenski nogometni ligi v lanski sezoni dvakrat že pomerili, rumeni bojevniki pa so slavili na obeh srečanjih. V Športnem parku Radomlje so bili boljši z izidom 5:2, v Ljubljani pa so slavili z izidom 1:2. Tudi na prihajajočem srečanju nam naši fantje obljubljajo borbeno igro, v kateri so cilj tri točke.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO