Novice

ČLANI VISOKO PREMAGALI RUDAR IZ TRBOVELJ

Članska ekipa je danes odigrala generalko pred začetkom spomladanskega dela druge slovenske nogometne lige. V športnem parku Radomlje so visoko premagali Rudar iz Trbovelj. Semafor je ob koncu tekme kazal izid 7:0, potem ko so naši fantje že ob polčasu vodili z izidom 5:0.

Trener Nermin Bašić je od prve minute v igro poslal Adama, Jakovljevića, Dautovića, Ivanova, Jazbeca, Halilovića, Barukčića, Kondića, Cerarja, Grvalo in Hajrića. Rumeni bojevniki so si v prvem polčasu priigrali veliko število priložnosti, pet pa so jih tudi izkoristili. Mrežo Rudarja je po odlično izvedenem prostem strelu načel Dušan Ivanov ter popeljal naše fante v vodstvo. V dvajseti minuti je bilo na semaforju že 2:0, natančen pa je bil Barukčić. Naslednji zadetek je po lepem strelu dosegel Igor Kondić. Na 4:0 je po izvrstni podaji Cerarja povišal Grvala, končni izid prvega polčasa pa je postavil Anel Hajrić. Domači trener je takoj v začetku drugega polčasa v igro poslal Španjo in Primca, kmalu zatem pa še Lidjana, Nuhanovića in Trdina. Naši fantje so še naprej igrali napadalen nogomet in si ustvarjali priložnosti, eno izmed njih pa je najprej izkoristil Grvala,  kmalu zatem pa še Hajrić, ki je tako postavil tudi končni izid tekme. Naši fantje po visoki zmagi motivirano vstopajo v začetek prvenstva. Prva tekma jih čaka že prihodnjo nedeljo, ko se bodo pomerili proti Zarici iz Kranja.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!