Novice

ČLANI VSTOPAJO V DRUGO POLOVICO PRVENSTVA

Člani po končani prvi polovici prvenstva še ne poznajo počitka. Po zmagi proti ekipi Doba so se hitro vrnili na treninge, saj jih pred zimskim odmorom čakata še dve srečanji. Že to nedeljo v goste prihaja ekipa nogometnega kluba Nafta. Srečanje se bo pričelo ob 13.00 uri.

Foto: Lado Vavpetič

Rumeni bojevniki so trdno odločeni, da pomlad pričakajo na prvem mestu. To pa vsekakor ne bo lahko, saj jih čakata še dve težki srečanji. Najprej v goste prihajajo Lendavčani, ki so bili v prvem krogu boljši od naših fantov. Srečanje ob Madžarski meji se je končalo z izidom 1:0.

Po slabšem uvodu v sezono, so naši fantje močno dvignili svojo formo in zadnjih trinajst tekem ne poznajo poraza. Ob tem so zabeležili dvanajst zmag in le en neodločen rezultat. Na nedeljskem srečanju si želijo nadaljevati pozitiven niz in se oddolžiti Lendavčanom za avgustovski poraz. Vse zveste navijače zato vabimo, da na prihajajoči tekmi podprete naše fante in jim tako pomagate do novih treh točk.

18.11. ob 13.00 uri; NK KALCER RADOMLJE : NK NAFTA

HOČEMO, ZMOREMO, SMO