Novice

ČLANI ZAČENJAJO V PRIHODNJEM TEDNU

Dober mesec dni je minilo od zadnje prvenstvene tekme in zaključka jesenskega dela prvenstva druge slovenske nogometne lige. Naši fantje so se po zadnjem skupnem druženju odpravili na zaslužene dopuste. Nekateri so jih preživeli s svojimi domačimi, spet drugi pa so se odpravili v toplejše kraje.

Kljub temu, da skupnih treningov niso imeli, pa v tem času niso počivali. Prejeli so individualne programe, s pomočjo katerih bodo v spomladanski del sezone vstopili še bolje pripravljeni. Prvič se bodo zbrali in sestali že v sredo, ko se bo velik del članske ekipe udeležil krvodajalske akcije in tako na lep način odprl leto 2018. Le dan kasneje, v četrtek, pa bo ekipa pričela s treningi. Prvih nekaj treningov bodo rumeni bojevniki opravili v fitnes centru, kmalu zatem pa se bodo preselili v športni park Radomlje, kjer bodo nadaljevali svoje priprave. O poteku priprav in prijateljskih tekmah vas bomo obveščali na naši spletni strani in na našem facebook profilu.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO