Novice

ČLANSKA EKIPA ZAČELA S PRIPRAVAMI

Po včerajšnji krvodajalski akciji so danes s pripravami začeli tudi člani. Članska ekipa je zadnjo tekmo odigrala v prvih dneh meseca decembra, potem pa so se fantje odpravili na zaslužen dopust. Prva dva tedna so imeli čas, da si povsem odpočijejo, potem pa so pričeli z individualnimi programi.

Danes so se udeležili prvega skupnega treninga, ki je potekal v fitnes centru. Tukaj se bodo zadržali prvih deset dni, potem pa se selijo v športni park Radomlje. Prvih nekaj dni bo namenjenih pridobivanju moči, kar nam je zaupal tudi naš kondicijski trener Domen Zupan: »Prvih nekaj dni bomo namenili predvsem preventivnim treningom in treningom moči. V tem času bomo opravili tudi testiranja, s pomočjo katerih bomo potem fantom individualno prilagajali trenažni proces. Pomembno je, da bodo fantje v priprave vstopili v dobrem stanju in jih bodo lahko opravili brez poškodb. Do prve prvenstvene tekme imamo dovolj časa, da se dobro pripravimo« Rumeni bojevniki bodo v pripravljalnem obdobju odigrali tudi sedem pripravljalnih tekem. O točnih terminih in nasprotnikih vas bomo obvestili v prihodnjih dneh. Prav tako bomo na naši spletni strani kmalu objavili prve okrepitve za spomladanski del sezone.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!