Članska ekipa

Zgornja vrsta (od leve proti desni): Grega Marinšek, Kristjan Kovačević, Adel Halilović, Robi Jakovljević, David Adam, Lenart Cerar, Sandi Nuhanović, Jure Perger, Anel Hajrić.

Srednja vrsta (od leve proti desni): Janez Kramar (ekonom), Getuar Veselaj, Jošt Kimovec, Matias Gomara, Igor Kondić, David Stariha Laban, Rok Jazbec, Gašper Trdin, Jernej Kočar, Domen Zupan (kineziolog).

Spodnja vrsta (od leve proti desni): Luka Filip, Matic Ahačič, Aleksandar Zukić, Gal Primc, Vasja Simčič (trener vratarjev), Nermin Bašić (glavni trener), Sanel Konjević (pomočnik trenerja), Luka Cerar, Mario Mornar, Matevž Hribar, Lenart Brolih.

Kolo Datum Ura Štadion Domači Gosti
20 23.03.2019 15.00 Športni park Dekani
Jadran Dekani
Kalcer Radomlje
21 31.03.2019 16.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Brda
22 07.04.2019 16.30 Športni park Beltinci
Beltinci
Kalcer Radomlje
23 14.04.2019 16.30 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Drava Dakinda Ptuj
24 20.04.2019 17.00 ŠRC Bonifika Koper
Ankaran Hrvatini
Kalcer Radomlje
25 28.04.2019 17.00
Kalcer Radomlje
AŠK Bravo
26 05.05.2019 17.00
Fužinar Vzajemci
Kalcer Radomlje
27 12.05.2019 17.00
Kalcer Radomlje
Brežice Terme Čatež
28 15.05.2019 17.00
Vitanest Bilje
Kalcer Radomlje
29 19.05.2019 17.00
Kalcer Radomlje
Rogaška
30 25.05.2019 17.00
Roltek Dob
Kalcer Radomlje
Kolo Datum Štadion Domači Rezultat Gosti
1 04.08.2018 ob 20.30 Športni park Lendava
Nafta 1903
1 : 0
Kalcer Radomlje
2 11.08.2018 ob 17.30 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
1 : 1
Krka
3 19.08.2018 ob 16.30 Stadion Ilirija
Ilirija 1911
1 : 1
Kalcer Radomlje
4 25.08.2018 ob 17.00 Stadion Rajko Štolfa Sežana
CherryBox24 Tabor Sežana
1 : 0
Kalcer Radomlje
5 05.09.2018 ob 14.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
5 : 1
Jadran Dekani
6 09.09.2018 ob 16.30 Športni park Vipolže
Brda
1 : 3
Kalcer Radomlje
7 15.09.2018 ob 16.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
4 : 1
Beltinci
8 24.09.2018 ob 16.00 Mestni stadion Ptuj
Drava Dakinda Ptuj
0 : 2
Kalcer Radomlje
9 29.09.2018 ob 15.30 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
4 : 0
Ankaran Hrvatini
10 24.10.2018 ob 15.00 Športni park Šiška Ljubljana
AŠK Bravo
1 : 2
Kalcer Radomlje
11 14.10.2018 ob 15.30 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
1 : 1
Fužinar Vzajemci
12 20.10.2018 ob 15.00 Igrišče Terme Čatež d.d.
Brežice Terme Čatež
1 : 4
Kalcer Radomlje
13 31.10.2018 ob 14.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
6 : 0
Vitanest Bilje
14 03.11.2018 ob 14.00 Športni center Rogaška Slatina
Rogaška
0 : 5
Kalcer Radomlje
15 10.11.2018 ob 14.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
3 : 1
Roltek Dob
16 18.11.2018 ob 13.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
0 : 2
Nafta 1903
17 24.11.2018 ob 13.00 Stadion Portoval Novo mesto
Krka
2 : 3
Kalcer Radomlje
18 09.03.2019 ob 13.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
5 : 1
Ilirija 1911
19 16.03.2019 ob 15.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
0 : 3
CherryBox24 Tabor Sežana
Klub Tekme Z N P Goli + / - Točke
1
Kalcer Radomlje
19 12 3 4 49 : 19 + 30 39
2
AŠK Bravo
19 12 3 4 44 : 20 + 24 39
3
CherryBox24 Tabor Sežana
19 12 3 4 41 : 17 + 24 39
4
Nafta 1903
19 9 6 4 30 : 21 + 9 33
5
Drava Dakinda Ptuj
19 9 4 6 35 : 22 + 13 31
6
Krka
19 8 7 4 37 : 27 + 10 31
7
Roltek Dob
19 8 7 4 32 : 24 + 8 31
8
Fužinar Vzajemci
19 6 7 6 23 : 22 + 1 25
9
Ankaran Hrvatini
19 6 6 7 22 : 31 - -9 24
10
Rogaška
19 5 7 7 22 : 30 - -8 22
11
Beltinci
19 6 3 10 24 : 36 - -12 21
12
Jadran Dekani
19 5 3 11 30 : 42 - -12 18
13
Vitanest Bilje
19 5 3 11 13 : 40 - -27 18
14
Ilirija 1911
19 4 4 11 23 : 41 - -18 16
15
Brežice Terme Čatež
19 4 4 11 19 : 39 - -20 16
16
Brda
19 3 6 10 24 : 37 - -13 15
Mesto Igralec Klub Goli
1 Anel Hajrić Kalcer Radomlje 23
2 Papa Ibou Kebe CherryBox24 Tabor Sežana 17
3 Jaka Bizjak Drava Dakinda Ptuj, Nafta 1903 12
4 Mustafa Nukić AŠK Bravo 11
4 Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo Drava Dakinda Ptuj 11
6 Žan Medved Fužinar Vzajemci 10
6 Miha Kostanjšek Krka 10
6 Žan Nikolić Jadran Dekani 10
9 Luka Cerar Kalcer Radomlje 9
10 Jernej Trstenjak Beltinci 7
10 Sacha Varga Brda 7
10 Gaber Petric Roltek Dob 7
13 Nermin Haljeta Ilirija 1911 6
13 Matej Potokar Krka 6
13 Dohyun Kim Krka 6
13 Ovbokha Agboyi AŠK Bravo 6
13 Marko Roginić Nafta 1903 6
13 Denis Petrovič Roltek Dob 6
13 Vedran Vinko Nafta 1903 6
Igralec Goli Ru Rd Min Nastopi
Anel Hajrić 23 3 1700 19
Luka Cerar 9 4 1506 17
Gal Primc 4 3 1581 18
Rok Jazbec 2 2 1710 19
Gašper Trdin 2 6 1482 18
Matic Ahačič 2 2 889 13
Igor Kondič 2 3 676 15
Matias Benjamin Gomara Zamorano 2 0 275 11
Robi Jakovljević 1 4 1518 17
Adel Halilović 1 3 1487 17
Muhammed Oguzhan Demirci 1 1 1019 15
David Adam 0 2 1710 19
Mario Mornar 0 7 1337 15
Jošt Kimovec 0 2 290 12
Jure Perger 0 0 267 6
Lenart Brolih 0 0 193 3
Ivor Horvat 0 0 180 2
Aleksandar Zukić 0 1 180 2
Igor Barukčič 0 0 180 2
David Lukanc 0 0 180 2
Sandi Nuhanović 0 0 142 8
Žan Poglajen 0 0 132 10
Luka Gajič 0 0 83 2
Getuar Veselaj 0 0 47 3
Mark Zabukovnik 0 0 19 1
Lenart Cerar 0 0 0 0
Grega Marinšek 0 0 0 0
Kristjan Kovačevič 0 0 0 0
David Stariha Laban 0 0 0 0
Jernej Kočar 0 0 0 0
Luka Filip 0 2 0 0

Preberite tudi

Več novic