Članska ekipa

Zgornja vrsta (od leve proti desni): Grega Marinšek, Kristjan Kovačević, Adel Halilović, Robi Jakovljević, David Adam, Lenart Cerar, Sandi Nuhanović, Jure Perger, Anel Hajrić.

Srednja vrsta (od leve proti desni): Janez Kramar (ekonom), Getuar Veselaj, Jošt Kimovec, Matias Gomara, Igor Kondić, David Stariha Laban, Rok Jazbec, Gašper Trdin, Jernej Kočar, Domen Zupan (kineziolog).

Spodnja vrsta (od leve proti desni): Luka Filip, Matic Ahačič, Aleksandar Zukić, Gal Primc, Vasja Simčič (trener vratarjev), Nermin Bašić (glavni trener), Sanel Konjević (pomočnik trenerja), Luka Cerar, Mario Mornar, Matevž Hribar, Lenart Brolih.

Kolo Datum Ura Štadion Domači Gosti
10 24.10.2018 15.00 Športni park Šiška Ljubljana
AŠK Bravo
Kalcer Radomlje
12 20.10.2018 15.00 Stadion Brežice
Brežice Terme Čatež
Kalcer Radomlje
13 28.10.2018 14.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Vitanest Bilje
14 03.11.2018 14.00 Športni center Rogaška Slatina
Rogaška
Kalcer Radomlje
15 11.11.2018 14.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Roltek Dob
16 18.11.2018 14.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Nafta 1903
17 25.11.2018 14.00 Stadion Portoval Novo mesto
Krka
Kalcer Radomlje
18 10.03.2019 15.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Ilirija 1911
19 17.03.2019 15.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
CherryBox24 Tabor Sežana
20 24.03.2019 15.00 Športni park Dekani
Jadran Dekani
Kalcer Radomlje
21 31.03.2019 16.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Brda
22 07.04.2019 16.30 Športni park Beltinci
Beltinci
Kalcer Radomlje
23 14.04.2019 16.30 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Drava Dakinda Ptuj
24 20.04.2019 17.00 Športni park Postojna
Ankaran Postojna
Kalcer Radomlje
25 28.04.2019 17.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
AŠK Bravo
26 05.05.2019 17.00 Mestni stadion Ravne na Koroškem
Fužinar Vzajemci
Kalcer Radomlje
27 12.05.2019 17.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Brežice Terme Čatež
28 15.05.2019 17.00 Igrišče Bilje, V Dolinci
Vitanest Bilje
Kalcer Radomlje
29 19.05.2019 17.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Rogaška
30 25.05.2019 17.00 Športni park Dob
Roltek Dob
Kalcer Radomlje
Kolo Datum Štadion Domači Rezultat Gosti
1 04.08.2018 ob 20.30 Športni park Lendava
Nafta 1903
1 : 0
Kalcer Radomlje
2 11.08.2018 ob 17.30 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
1 : 1
Krka
3 19.08.2018 ob 16.30 Stadion Ilirija
Ilirija 1911
1 : 1
Kalcer Radomlje
4 25.08.2018 ob 17.00 Stadion Rajko Štolfa Sežana
CherryBox24 Tabor Sežana
1 : 0
Kalcer Radomlje
5 05.09.2018 ob 14.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
5 : 1
Jadran Dekani
6 09.09.2018 ob 16.30 Športni park Vipolže
Brda
1 : 3
Kalcer Radomlje
7 15.09.2018 ob 16.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
4 : 1
Beltinci
8 24.09.2018 ob 16.00 Mestni stadion Ptuj
Drava Dakinda Ptuj
0 : 2
Kalcer Radomlje
9 29.09.2018 ob 15.30 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
4 : 0
Ankaran Postojna
11 14.10.2018 ob 15.30 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
1 : 1
Fužinar Vzajemci
Klub Tekme Z N P Goli + / - Točke
1
Nafta 1903
11 6 4 1 19 : 13 + 6 22
2
AŠK Bravo
9 6 2 1 24 : 9 + 15 20
3
CherryBox24 Tabor Sežana
11 6 2 3 24 : 12 + 12 20
4
Drava Dakinda Ptuj
11 6 1 4 26 : 14 + 12 19
5
Krka
11 5 4 2 21 : 13 + 8 19
6
Roltek Dob
11 5 4 2 17 : 11 + 6 19
7
Kalcer Radomlje
10 5 3 2 21 : 8 + 13 18
8
Fužinar Vzajemci
11 4 4 3 15 : 15 + 0 16
9
Ankaran Postojna
11 4 4 3 14 : 16 - -2 16
10
Rogaška
11 3 5 3 14 : 16 - -2 14
11
Beltinci
11 3 2 6 16 : 23 - -7 11
12
Jadran Dekani
10 3 0 7 15 : 22 - -7 9
13
Brda
11 2 3 6 16 : 25 - -9 9
14
Ilirija 1911
11 2 2 7 15 : 26 - -11 8
15
Vitanest Bilje
11 2 2 7 7 : 26 - -19 8
16
Brežice Terme Čatež
11 1 4 6 8 : 23 - -15 7
Mesto Igralec Klub Goli
1 Anel Hajrić Kalcer Radomlje 12
2 Papa Ibou Kebe CherryBox24 Tabor Sežana 10
3 Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo Drava Dakinda Ptuj 8
4 Jaka Bizjak Drava Dakinda Ptuj 7
4 Žan Medved Fužinar Vzajemci 7
4 Miha Kostanjšek Krka 7
7 Mustafa Nukić AŠK Bravo 6
8 Vedran Vinko Nafta 1903 5
8 Sacha Varga Brda 5
8 Žan Nikolić Jadran Dekani 5
8 Gaber Petric Roltek Dob 5
8 Nermin Haljeta Ilirija 1911 5
13 Erwin Tiganj Ilirija 1911 4
13 Dejan Banovič Jadran Dekani 4
13 Matic Marcius Brda 4
13 Jernej Trstenjak Beltinci 4
13 Luka Ciglarič Beltinci 4
13 Alen Neskič Rogaška 4
13 Alen Ploj Nafta 1903 4
Igralec Goli Ru Rd Min Nastopi
Anel Hajrić 12 2 893 10
Luka Cerar 3 2 801 9
Matic Ahačič 2 2 509 7
Gašper Trdin 1 3 861 10
Gal Primc 1 1 771 9
Igor Kondič 1 3 406 7
Matias Benjamin Gomara Zamorano 1 0 101 6
Robi Jakovljević 0 2 900 10
David Adam 0 0 900 10
Rok Jazbec 0 1 900 10
Adel Halilović 0 3 887 10
Mario Mornar 0 4 887 10
Muhammed Oguzhan Demirci 0 1 416 6
Jure Perger 0 0 267 6
Jošt Kimovec 0 1 139 6
Sandi Nuhanović 0 0 119 5
Žan Poglajen 0 0 64 4
Getuar Veselaj 0 0 47 3
Mark Zabukovnik 0 0 19 1
Lenart Brolih 0 0 13 1
Lenart Cerar 0 0 0 0
Kristjan Kovačevič 0 0 0 0
David Stariha Laban 0 0 0 0
Jernej Kočar 0 0 0 0
Luka Filip 0 0 0 0
Grega Marinšek 0 0 0 0

Preberite tudi

  • Danes je v Športnem parku Radomlje potekalo srečanje 11. kroga druge slovenske nogometne lige. Rumeni bojevniki so gostili ekipo Fužinarja, […]

  • V nedeljo bo v Športnem parku Radomlje potekalo srečanje 11. kroga druge slovenske nogometne lige. V goste prihaja ekipa Fužinarja, […]

  • Rumeni bojevniki se na treningih potijo in pripravljajo na naslednji prvenstveni obračun. Ta bo na sporedu v nedeljo, ko v […]

  • Danes smo v Športnem parku Radomlje lahko spremljali srečanje rumenih bojevnikov in igralcev Interblocka. Šlo je za srečanje 3. kroga […]

  • V GOSTE PRIHAJA INTERBLOCK

    V sredo bo v Športnem parku Radomlje potekalo srečanje 3. kroga pokala medobčinske nogometne zveze. V goste prihaja ekipa Interblocka, […]

Več novic