Članska ekipa

Zgornja vrsta (od leve proti desni): Grega Marinšek, Kristjan Kovačević, Adel Halilović, Robi Jakovljević, David Adam, Lenart Cerar, Sandi Nuhanović, Jure Perger, Anel Hajrić.

Srednja vrsta (od leve proti desni): Janez Kramar (ekonom), Getuar Veselaj, Jošt Kimovec, Matias Gomara, Igor Kondić, David Stariha Laban, Rok Jazbec, Gašper Trdin, Jernej Kočar, Domen Zupan (kineziolog).

Spodnja vrsta (od leve proti desni): Luka Filip, Matic Ahačič, Aleksandar Zukić, Gal Primc, Vasja Simčič (trener vratarjev), Nermin Bašić (glavni trener), Sanel Konjević (pomočnik trenerja), Luka Cerar, Mario Mornar, Matevž Hribar, Lenart Brolih.

Kolo Datum Ura Štadion Domači Gosti
18 10.03.2019 15.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Ilirija 1911
19 17.03.2019 15.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
CherryBox24 Tabor Sežana
20 24.03.2019 15.00 Športni park Dekani
Jadran Dekani
Kalcer Radomlje
21 31.03.2019 16.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Brda
22 07.04.2019 16.30 Športni park Beltinci
Beltinci
Kalcer Radomlje
23 14.04.2019 16.30 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Drava Dakinda Ptuj
24 20.04.2019 17.00 Športni park Postojna
Ankaran Postojna
Kalcer Radomlje
25 28.04.2019 17.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
AŠK Bravo
26 05.05.2019 17.00 Mestni stadion Ravne na Koroškem
Fužinar Vzajemci
Kalcer Radomlje
27 12.05.2019 17.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Brežice Terme Čatež
28 15.05.2019 17.00 Igrišče Bilje, V Dolinci
Vitanest Bilje
Kalcer Radomlje
29 19.05.2019 17.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Rogaška
30 25.05.2019 17.00 Športni park Dob
Roltek Dob
Kalcer Radomlje
Kolo Datum Štadion Domači Rezultat Gosti
1 04.08.2018 ob 20.30 Športni park Lendava
Nafta 1903
1 : 0
Kalcer Radomlje
2 11.08.2018 ob 17.30 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
1 : 1
Krka
3 19.08.2018 ob 16.30 Stadion Ilirija
Ilirija 1911
1 : 1
Kalcer Radomlje
4 25.08.2018 ob 17.00 Stadion Rajko Štolfa Sežana
CherryBox24 Tabor Sežana
1 : 0
Kalcer Radomlje
5 05.09.2018 ob 14.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
5 : 1
Jadran Dekani
6 09.09.2018 ob 16.30 Športni park Vipolže
Brda
1 : 3
Kalcer Radomlje
7 15.09.2018 ob 16.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
4 : 1
Beltinci
8 24.09.2018 ob 16.00 Mestni stadion Ptuj
Drava Dakinda Ptuj
0 : 2
Kalcer Radomlje
9 29.09.2018 ob 15.30 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
4 : 0
Ankaran Postojna
10 24.10.2018 ob 15.00 Športni park Šiška Ljubljana
AŠK Bravo
1 : 2
Kalcer Radomlje
11 14.10.2018 ob 15.30 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
1 : 1
Fužinar Vzajemci
12 20.10.2018 ob 15.00 Igrišče Terme Čatež d.d.
Brežice Terme Čatež
1 : 4
Kalcer Radomlje
13 31.10.2018 ob 14.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
6 : 0
Vitanest Bilje
14 03.11.2018 ob 14.00 Športni center Rogaška Slatina
Rogaška
0 : 5
Kalcer Radomlje
15 10.11.2018 ob 14.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
3 : 1
Roltek Dob
16 18.11.2018 ob 13.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
0 : 2
Nafta 1903
17 24.11.2018 ob 13.00 Stadion Portoval Novo mesto
Krka
2 : 3
Kalcer Radomlje
Klub Tekme Z N P Goli + / - Točke
1
Kalcer Radomlje
17 11 3 3 44 : 15 + 29 36
2
AŠK Bravo
17 10 3 4 39 : 19 + 20 33
3
CherryBox24 Tabor Sežana
17 10 3 4 37 : 17 + 20 33
4
Krka
17 8 6 3 32 : 21 + 11 30
5
Roltek Dob
17 8 6 3 31 : 22 + 9 30
6
Nafta 1903
17 8 5 4 25 : 20 + 5 29
7
Drava Dakinda Ptuj
17 8 4 5 34 : 19 + 15 28
8
Fužinar Vzajemci
17 6 7 4 23 : 20 + 3 25
9
Beltinci
17 6 2 9 23 : 31 - -8 20
10
Ankaran Postojna
17 5 5 7 18 : 29 - -11 20
11
Rogaška
17 4 6 7 18 : 29 - -11 18
12
Vitanest Bilje
17 5 3 9 12 : 35 - -23 18
13
Ilirija 1911
17 4 3 10 21 : 35 - -14 15
14
Jadran Dekani
17 4 2 11 25 : 38 - -13 14
15
Brda
17 3 4 10 21 : 34 - -13 13
16
Brežice Terme Čatež
17 3 4 10 17 : 36 - -19 13
Mesto Igralec Klub Goli
1 Anel Hajrić Kalcer Radomlje 21
2 Papa Ibou Kebe CherryBox24 Tabor Sežana 15
3 Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo Drava Dakinda Ptuj 11
4 Jaka Bizjak Drava Dakinda Ptuj 10
4 Mustafa Nukić AŠK Bravo 10
4 Žan Medved Fužinar Vzajemci 10
7 Žan Nikolić Jadran Dekani 9
7 Miha Kostanjšek Krka 9
9 Luka Cerar Kalcer Radomlje 8
10 Gaber Petric Roltek Dob 7
10 Sacha Varga Brda 7
10 Jernej Trstenjak Beltinci 7
13 Marko Roginić Nafta 1903 6
13 Nermin Haljeta Ilirija 1911 6
13 Matic Marcius Brda 6
16 Mitja Križan AŠK Bravo, Fužinar Vzajemci 5
16 Denis Petrovič Roltek Dob 5
16 Erwin Tiganj Ilirija 1911 5
16 Vedran Vinko Nafta 1903 5
Igralec Goli Ru Rd Min Nastopi
Anel Hajrić 21 3 1520 17
Luka Cerar 8 3 1416 16
Gal Primc 3 2 1401 16
Rok Jazbec 2 2 1530 17
Matic Ahačič 2 2 831 12
Igor Kondič 2 3 590 13
Matias Benjamin Gomara Zamorano 2 0 275 11
Robi Jakovljević 1 4 1518 17
Adel Halilović 1 3 1487 17
Gašper Trdin 1 4 1321 16
Muhammed Oguzhan Demirci 1 1 965 13
David Adam 0 2 1530 17
Mario Mornar 0 7 1337 15
Jošt Kimovec 0 2 290 12
Jure Perger 0 0 267 6
Lenart Brolih 0 0 193 3
Sandi Nuhanović 0 0 134 6
Žan Poglajen 0 0 132 10
Getuar Veselaj 0 0 47 3
Mark Zabukovnik 0 0 19 1
Lenart Cerar 0 0 0 0
Luka Filip 0 0 0 0
Kristjan Kovačevič 0 0 0 0
David Stariha Laban 0 0 0 0
Jernej Kočar 0 0 0 0
Grega Marinšek 0 0 0 0

Preberite tudi

Več novic