Novice

ČLANSKI TRENER OBISKAL KADETE IN MLADINCE NA PRIPRAVAH

Kadetska in mladinska ekipa sta se v prejšnjem tednu mudili na pripravah v Hrvaški Istri. Ekipi sta pilili formo, da bosta začetek prvenstva pričakali v najboljši možni formi. Poleg treningov in video analiz so se fantje tudi izobraževali in spoznali nekatere pomembne momente nogometne igre.

Na Hrvaškem so jih obiskali predsednik nogometnega kluba Matjaž Marinšek, njegova žena Darja ter trener članske ekipe Nermin Bašić. Slednji je vodil predavanje o štirih momentih nogometne igre ter o standardnih situacijah v nogometu. S pomočjo predavanja je želel naše fante še dodatno poučiti o situacijah, ki se dogajajo med tekmo ter jim tako omogočiti še boljše razumevanje nogometne igre. Nermin se je potrudil in predavanje odvodil v slovenskem jeziku, fantje pa so ga pri tem vneto poslušali. Prav gotovo jim bo tudi to znanje pomagalo do še večjega napredka v njihovi nogometni karieri.