Včeraj so se rumeni bojevniki v Kranjski Gori pomerili proti izraelskemu moštvu Ashdodu, ki je v minuli sezoni nastopal v prvi izraelski ligi. V zelo razigrani tekmi smo lahko videli kar sedem zadetkov, od tega štiri v mreži Radomljanov.

Sam uvod v srečanje je ponudil nekoliko previdnejši pristop obeh moštev, a je po zadetku gostujočega igralca igra rumenih bojevnikov stekla nekoliko hitreje. Pletli so mrežo Ashdoda, a nikakor niso uspeli priti do zaključnega strela. Tudi Ashdod na drugi strani si ni priigral resnejše priložnosti. Proti koncu prvega dela so si tako Radomljani priigrali odlično priložnost po desni strani, ko je Žan Poglajen izvrstno našel Sašo Varga. Slednji je z izredno natančnim strelom z glavo matiral nasprotnikovega vratarja. Le nekaj minut igre za tem so si igralci Ashdoda priigrali dobro priložnost, a je Lojen uspel strel ubraniti. Do konca polčasa pa smo vendarle videli vnovični zadetek, na žalost v mreži Radomljanov.

Začetek drugega polčasa je bil nekoliko zmeden, saj so Izraelci po dveh hudih napakah ožje obrambe prišli do vodstva s 4:1. Kljub temu pa se naši fantje niso predali. Po dveh prejetih zadetkov so se vendarle zbrali, po kotu je odbita žoga prišla do Duspere. Slednji je z levo nogo lepo našel Jazbeca, ki je z glavo matiral vratarja za znižanje vodstva na 2:4. Do konca tekme velja omeniti še imeniten strel Robija Jakovovljevića, a je slednjemu gostujoči vratar z izvrstno obrambo preprečil veselje. Do konca je rezultat ostal nespremenjen, naši fantje pa so pustili soliden vtis. Do konca prvenstva jih čaka še precej dela, naslednja preizkušnja pa bo že v soboto proti Rudešu iz Hrvaške.