Novice

HAJRIĆ: “ŽELIMO NADALJEVATI POZITIVEN NIZ”

V nedeljo bo v Športnem parku Radomlje potekalo srečanje 11. kroga druge slovenske nogometne lige. V goste prihaja ekipa Fužinarja, ki trenutno zaseda 9. mesto na prvenstveni lestvici. Srečanje, na katerem bo pravico delil Mihael Antič, se bo začelo ob 15.30 uri.

Rumeni bojevniki so bili v prejšnjem tednu prosti, saj je tekma z nogometnim klubom Bravo prestavljena na kasnejši termin. Rumeno črni so se v tem času dobro regenerirali, sedaj pa so že željni novih zmag, kar nam je potrdil tudi najboljši strelec druge slovenske nogometne lige – Anel Hajrić: “Po 7 zaporednih zmagah in natrpanem urniku smo prosti vikend izkoristili za polnjenje baterij, kar nam je dobro delo. Teden smo začeli delavno in z veliko mero motivacije, ki jo želimo izkoristiti za čim boljšo pripravo na naslednjo tekmo. Želja je, da nadaljujemo pozitiven niz, vendar se zavedamo, da je za vsako zmago potrebno veliko garanja. Fužinar je letos zelo resno moštvo, ki lahko premaga prav vsakega v ligi.” Rumeni bojevniki nam torej obljubljajo borbeno predstavo, v kateri so cilj tri točke. Do njih pa jim lahko pomagate tudi vi. Pridite v nedeljo v Športni park Radomlje in podprite naše fante. Skupaj smo močnejši.

14.10. ob 15.30 uri; NK KALCER RADOMLJE : NK FUŽINAR