Novice

Igralni dan

BOŽIČNI IGRALNI DAN NAJMLAJŠIH!

Prejšnjo soboto je bila telovadnica v Komendi polna nogometnih žog in otroške igrivosti, saj je potekal IGRALNI DAN. Zbrali so se nogometaši selekcij U7 in U8 iz treh klubov, NK Kalcer Radomlje, NK Komenda in NK Virtus, ki med seboj odlično sodelujejo.

Sodelovanje med tremi prijateljskimi klubi, se je prejšnjo soboto manifestiralo v izjemnem dogodku, ko so se mladi nogometaši vseh treh klubov zbrali v komendski telovadnici. Igrali so nogomet, se družili in spoznavali med seboj, za konec pa je otroke obiskal tudi božiček, ki jim je prinesel čudovita darila, nad katerimi so bili otroci seveda navdušeni. 120 otrok je izjemna popotnica za delo v naprej in obeta se nam lepa nogometna prihodnost.
Čestitke si zaslužijo vsi otroci, ki so prišli na igralni dan, starši za vso podporo, trenerji vseh treh klubov, predsedniki vseh treh klubov, ki so prispevali svoj delež k uspešnemu dogodku, božičku za lepa darila in vsem ostalim, ki so sodelovali na igralnem dnevu.

Takšni dogodki so dokaz, da je sodelovanje izjemnega pomena in nas lahko pripelje zelo daleč.

V slogi je moč!

RUMENI BOJEVNIKI

~HOČEMO, ZMOREMO, SMO~

Tekst: Matic Robida