Novice

IVKIĆ: »VESELILI SMO SE ZASLUŽENE ZMAGE«

Za našimi šampioni je že šest krogov druge Slovenske nogometne lige. Po začetnem remiju proti Sežani in porazu proti Muri, so nanizali štiri zmage. Padli so Zarica, Fužinar, Drava in v soboto še Ilirija.

Vtise po zadnji tekmi je na kratko strnil Dominik Ivkić: »Ilirija je močan nasprotnik. Dati nekomu 5 golov v tej ligi ni mala stvar. Povedli smo, toda hitro za tem so kaznovali manjšo zbranost v obrambi in izenačili. Nadaljevali smo z večjim pritiskom, da ponovno dosežemo gol, kar nam je tudi dvakrat uspelo in na odmor smo odšli z zasluženo prednostjo. V drugi polčas smo krenili z željo, da tekmo mirno pripeljemo h koncu. Hitro smo povišali rezultat in mislim, da se je tukaj tekma prelomila. Vseeno pa mi je žal drugega prejetega zadetka, ki je znova plod padca zbranosti v zadnji liniji. Na koncu smo se vseeno zasluženo veselili zmage.«

Naši šampioni se torej dvigajo iz tedna v teden in poleg zmag igrajo tudi atraktiven nogomet, vse skupaj pa vpliva tudi na vzdušje v ekipi: »Ekipa je z vsakim dnem bolj povezana in s tem tudi bolje izgleda na igrišču. Še zdaleč ni to tisto kar si želimo, smo pa na dobri poti. Sezona je dolga in moramo se potruditi, da bo nihanja v igri malo.« Ivkić, ki je sicer posojen igralec Domžal, je z delom v našem nogometnem klubu zelo zadovoljen: »Razmere za delo so zelo dobre in posledično se tudi zelo dobro dela. Strokovni štab se zelo trudi, enako pa velja za vodstvo kluba. Klub je urejen, na nas fantih pa je, da na igrišču pokažemo kam sodimo.«

Fantom želimo, da bodo nadaljevali s trdim in dobrim delom, mi pa se že veselimo prihodnje tekme. Radomljani odhajajo v goste k nogometnemu klubu Rogaška. Tekma bo na sporedu v soboto, 16.9., ob 16 uri v Športnem parku Rogaška Slatina.

V spodnjem videu  si lahko ogledate utrinke iz sobotne tekme.