Novice

IZLET V SNOVIK V POPOLNOSTI USPEL!

Včeraj, ko je bil zadnji dan poletnih počitnic, so se nogometaši in nogometašice od U-9 do U-12 udeležili celodnevnega izleta v Terme Snovik. Fantje in deklice so skupaj s trenerji prehodili kar 10km. Vmes so se ustavili na malici, ko pa so prišli do bazena, so se začele otroške radosti v vodi. Otroci so se sprostili, zabavali in družili ter tako krepili ekipni duh. V Snoviku so pojedli tudi kosilo in potem počakali na prihod staršev, ki so jih odpeljali domov.

Vsi udeleženci si zaslužijo veliko pohvalo, saj pot od ŠP Radomlje do Term Snovik ni mačji kašelj. Po tem čudovitem dnevu pa je čas za šolo in NK Radomlje vsem našim rumenim bojevnikom želi veliko uspehov in pridobljenega znanja v šolskih klopeh. Z vztrajnostjo in motivacijo pridejo tudi rezultati!

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!

NK Kalcer Radomlje