Novice

JESENSKI DEL KONČALI NA 4. MESTU

Danes je v športnem parku Radomlje potekala zaostala tekma 17. kroga 2. slovenske nogometne lige. Dvoboj, ki bi moral potekati prejšnjo nedeljo, so dobili igralci nogometnega kluba Mura. Gostje so bili na tekmi boljši z izidom 0:3, potem ko se je prvi polčas končal brez zadetkov. S to tekmo se je tudi zaključil jesenski del prvenstva, ki so ga naši fantje končali na 4. mestu.
Trener Nermin Bašić je na začetku tekme v igro poslal Adama, Halilovića, Ivanova, Broliha, Jakovljevića, Trdina, Cerarja, Kovjenića, Marinška, Roglića in Hajrića. V prvem polčasu smo spremljali borbeno igro, ki pa zadetkov ni prinesla. Ekipi sta tako odšli na odmor pri izidu 0:0. V drugem polčasu so pri rumenih bojevnikih v igro vstopili še Barukčić, Kondić in Perger. Naši fantje so še naprej prikazovali borbeno igro, gostitelji pa so bili žal premočni. Izkoristili so tri priložnosti ter z izidom 0:3 dobili tekmo. Naši fantje so skozi celoten jesenski del igrali všečen nogomet. To je zadostovalo za 4. mesto, kar pa je lepo izhodišče za napad na višja mesta v spomladanskem delu.
HOČEMO, ZMOREMO, SMO