Novice

KADETI IN MLADINCI ODHAJAJO NA ŠTAJERSKO

Kadeti in mladinci se v 6. krogu prve slovenske kadetske in mladinske lige odpravljajo na štajersko. V nedeljo se bodo pomerili proti svojim vrstnikom iz nogometnega kluba Maribor. Najprej se bodo ob 14.00 uri pomerili igralci selekcije do sedemnajst let, dve uri kasneje pa še igralci selekcije do devetnajst let. Obe tekmi bosta potekali na igrišču v Rogozi.

Obe ekipi mladih rumenih bojevnikov sta bili aktivni že med tednom, ko sta odigrali zaostali srečanji proti vrstnikom iz nogometnega kluba Interblock. Kadetska ekipa je po odlični predstavi slavila z izidom 2:0, potem ko sta mrežo Ljubljančanov zatresla Prusnik in Ljubijankić. Mladinska selekcija je prav tako prikazala izvrstno predstavo, žal pa jim je zmanjkalo malo športne sreče. S končnim rezultatom 2:2 so lahko bolj zadovoljni v slovenski prestolnici, saj so naši fantje poleg dveh zadetkov dvakrat zadeli tudi okvir nasprotnikov vrat, ob tem pa so bili na žalost neuspešni še pri dveh strelih iz enajstih metrov. Obe selekciji na težko gostovanje tako odhajata z dobrimi in pozitivnimi občutki, mi pa jim v prihajajočih tekmah želimo obilo športne sreče.

16.9. ob 14.00 uri; NK MARIBOR U17 : NK KALCER RADOMLJE U17
16.9. ob 16.00 uri; NK MARIBOR U19 : NK KALCER RADOMLJE U19

HOČEMO, ZMOREMO, SMO