Novice

KADETI IN MLADINCI ODHAJAJO V CELJE

Kadeti in mladinci se v osmem krogu prve slovenske mladinske in kadetske nogometne lige odpravljajo v Celje. Selekcija do sedemnajst let bo svojo srečanje proti Celjanom odigrala ob 14.00 uri, mladinski ekipi pa se bosta pomerili ob 16.00 uri. Obe tekmi bosta potekali na Stadionu Arena Z Dežele.

Obe selekciji sta se v preteklem vikendu pomerili s svojimi vrstniki iz nogometnega kluba Gorica. Mladinci so srečanje žal izgubili, so pa zato nove tri točke osvojili kadeti, ki so slavili z izidom 2:1. Že v samem začetku tekme je mrežo gostov zatresel Vit Prusnik, v 57. minuti pa je dvome o zmagovalcu razblinil Kristian Resanović Knavs. Varovanci Boruta Smolnikarja so se tako lahko veselili novih treh točk, ki bodo prav gotovo cilj tudi na nedeljskem gostovanju v Celju. Obema selekcijama želimo obilo športne sreče.

30.9. ob 14.00 uri; VOC CELJE U17 : NK KALCER RAODMLJE U17
30.9. ob 16.00 uri; VOC CELJE U19 : NK KALCER RADOMLJE U19