Novice

priprave 2018

KADETI IN MLADINCI ODŠLI NA PRIPRAVE

Danes zjutraj so se kadeti in mladinci odpravili na priprave v hrvaško letovišče Banjole, kjer so jih pričakale prijetne temperature in morski zrak. Po aklimatizaciji je sledil trening propriocepcije, po katerem se je ekipa odpravila na okusno kosilo. Sledil je počitek in priprava na popoldanski trening. Fantje so trenirali tako kot se spodobi za rumene bojevnike in samo tak način prinaša uspeh. Po dobri večerji je nastopil čas za sproščeno druženje in ekipa ga je izkoristila za igranje družabnih iger.

Vsem 46tim fantom in njihovim trenerjem želimo uspešne priprave, čim več dobrih treningov in zabavnih dogodivščin, ki jih bodo še bolj povezale, da bodo na igrišču delovali kot eno.

 

~ HOČEMO, ZMOREMO, SMO – RUMENI BOJEVNIKI ~

Tekst: Matic Robida