Novice

KUMI SAMUEL ATTA OKREPIL RUMENE BOJEVNIKE

Rumeni bojevniki se na treningih potijo in pripravljajo na naslednji prvenstveni obračun. Ta bo na sporedu v nedeljo, ko v Športni park Radomlje prihaja ekipa nogometnega kluba Fužinar. Veliko pa se v teh dneh dogaja tudi v klubskih pisarnah. Rumene bojevnike je namreč okrepil Ganski napadalec Kumi Samuel Atta, ki bo še dodatno zaostril konkurenco v napadu naših fantov.

Za mladega napadalca bodo Radomlje prvi klub v Evropi. Do sedaj je igral le v Gani, kjer je v nazadnje nastopal za FC Phar Ranger. Velja za zelo nadarjenega igralca konice napada, ki se odlično znajde tudi na položaju krilnega napadalca. Devetnajstletnik je bil po prihodu v Radomlje vidno zadovoljen: “Vidim, da gre za zelo organiziran klub, ki ima odlične pogoje za delo. Soigralci so me zelo lepo sprejeli, kar mi bo prav gotovo v veliko pomoč pri privajanju na novo okolje. Zelo se veselim prvih tekem. Želim si, da bi ekipi lahko pomagal do prvega mesta.” Kumiju v rumeno črnem dresu želimo veliko zadetkov in obilo športne sreče.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO