Marcel Kobal

Marcel Kobal: “Jaz sem najboljši nogometaš v družini”

Po koncu tekmovalnega jesenskega dela za selekcijo U-13, smo se pogovarjali s kapetanom ekipe. Marcel Kobal, mladi vezist in motor ekipe, nam je zaupal marsikaj zanimivega in zadovoljni smo lahko, da imamo tako talentirane nogometaše v našem klubu.

1. Kdaj si začel trenirati nogomet in zakaj si se odločil za ta šport?

Pri šestih letih. Zaradi starejšega brata, Domna.

1. Si kapetan ekipe. Kaj ti ta vloga pomeni in kaj je, po tvojem mnenju, glavna naloga kapetana in kakšne lastnosti mora imeti dober kapetan?

Ponosen sem na to, da sem kapetan v takšni ekipi kot je naša U-13, kjer je veliko fantov, ki bi tudi lahko bili kapetani. Da sem jim za vzor in jih spodbujam.

1. Kakšni so tvoji nogometni cilji?

Da bi nekoč igral v nekem dobrem klubu.

1. Kako nogomet združuješ z ostalimi obveznostmi (šolskimi, morda še kaj treniraš?)

Brez težav.

1. Za kateri klub navijaš?

Real Madrid.

1. Naj nogometaš?

Marcelo.

Marcel Kobal

1. Najljubša pozicija na igrišču?

Prednji vezni.

1. Ali imaš srečno številko in katera je to?

Nimam, a najbolj pri srcu mi je številka 5.

1. Katero hrano imaš najraje po dobro odigrani tekmi?

Špagete Bolognese.

1. Katera pesem dvigne tvoje razpoloženje?

Nobena.

1. Ali imaš kakšen življenjski moto in kateri je to?

Nimam.

1. Glede na to, da ste trije bratje, ki trenirate v Radomljah, kdo je najboljši nogometaš?

Jaz(smeh), vsi trije smo odlični nogometaši.

Marcelu Kobalu želimo veliko uspehov z ekipo tudi v prihajajoči zimski ligi in kasneje v      spomladanskem delu.

~RUMENI BOJEVNIKI~

Avtor: Matic Robida