Novice

MATIC AHAČIČ NOVI ČLAN NK RADOMLJE

Članska ekipa že z nestrpnostjo pričakuje tretjo tekmo v tej sezoni druge slovenske nogometne lige. Rumeni bojevniki se bodo v nedeljo pomerili proti nogometnemu klubu Ilirija. Tekma, ki se bo odigrala na stadionu Ilirija, se bo začela ob 16.30 uri. Srečanje boste lahko spremljali tudi na kanalih Šport kluba. Pred nadaljevanjem sezone pa je naša članska ekipa postala močnejša tudi za Matica Ahačiča. Hitronogi krilni napadalec, ki je sicer v lanski sezoni nastopal za Kranjsko Zarico, je svoje prve nogometne korake naredil v nogometnem klubu Triglav. V drugi slovenski nogometni ligi je do sedaj zbral šestinštirideset nastopov, ob tem pa je štirikrat tudi zatresel gostujočo mrežo. Maticu, ki bo tako še dodatno okrepil konkurenco v našem napadu, želimo obilo športne sreče v rumenem dresu.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO