Novice

METALAC V RADOMLJAH SLAVIL MINIMALNO ZMAGO

Danes je v športnem parku Radomlje potekala prijateljska tekma med našimi šampioni in igralci nogometnega kluba Metalac. Gledalci so lahko spremljali dobro tekmo, z velikim številom priložnosti. Minimalne zmage  so se na koncu veselili gostje, ki so slavili z izidom 0:1, potem ko se je prvi polčas končal brez zadetkov.

Nermin Bašić je na začetku srečanja v igro poslal Adama, Halilovića, Dautovića, Jakovljevića, Ivanova, Jazbeca, Barukčića, Cerarja, Grvalo, Hajrića in Marinška. V prvih minutah se je dvakrat v lepi priložnosti znašel Hajrić, vendar pa je bil gostujoči vratar obakrat na pravem mestu. Po pol ure igre je moral Bašić opraviti prvo menjavo. Marinška, ki je prijel neprijeten udarec v glavo, je zamenjal Gal Primc. Obe ekipi sta si v prvem polčasu priigrali še nekaj priložnosti, izid pa je ostal nespremenjen. V drugem polčasu je domači trener postopoma v igro poslal Lidjana, Španjo, Pergerja, Trdina, Nuhanovića, Broliha, Gomaro, Čivića in Zabukovnika. Rumeni bojevniki so še naprej igrali odličen nogomet in si ustvarili nekaj zares lepih priložnosti, vseeno pa jim ni uspelo doseči zadetka. So ga pa zato po hitrem protinapadu dosegli gostje, ki so se tako veselili zmage z izidom 0:1. Naši člani že jutri nadaljujejo s treningi, v soboto pa jih čaka naslednja tekma. Tokrat se odpravljajo na obalo, kjer bodo odigrali prijateljsko tekmo proti nogometnemu klubu Koper.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!