Novice

NA PRVI DOMAČI TEKMI PROTI KRKI

Rumeni bojevniki bodo v soboto odigrali prvo domačo tekmo v tej sezoni druge slovenske nogometne lige. V Športni park Radomlje prihaja ekipa nogometnega kluba Krka, ki je na prvi tekmi slavila v dvoboju z Ilirijo. Naši fantje so v prvem krogu zabeležili nesrečen poraz proti Nafti, vseeno pa z velikim optimizmom pričakujejo prvo domačo tekmo, saj so v Lendavi prikazali zares odlično igro. Srečanje proti Dolenjcem se bo začelo ob 17:30 uri, pravico na njem pa bo delil Andrej Žnidaršič. Ob stranskih črtah mu bosta pomagala Daniel Cerovac in Nejc Gornik.

Rumeni bojevniki bodo naredili vse, da na prvi domači tekmi prikažejo odlično predstavo in osvojijo tri točke. To nam je zaupal tudi mladi Gašper Trdin: »V soboto pričakujem težko tekmo, vseeno pa sem prepričan, da bomo prikazali odlično igro in se na koncu veselili treh točk.« Našim fantom na prihajajočem srečanju želimo obilo športne sreče, vas pa že sedaj vabimo, da rumene bojevnike podprete v čim večjem številu. Skupaj smo močnejši.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO