Novice

NA PRVI PRIPRAVLJALNI TEKMI PROTI JADRANU

Članska ekipa je v začetku tedna začela s pripravami na novo sezono. Kot smo že pisali, je prvi del namenjen predvsem fizični pripravi, preventivi in testiranjem. Vzdušje na treningih je odlično, fantje pa so zelo motivirani, kar nam je potrdil tudi naš kondicijski trener Domen Zupan: “Fantje na treningih kažejo zelo veliko željo in motivacijo. Povsem so skoncentrirani na svoje delo. Da so bili aktivni tudi v času odmora, so dokazali tudi prvi rezultati testiranj, ki so bili zelo dobri. Prepričan sem, da bomo z dobrim delom v prihodnjih tednih njihovo pripravljenost dvignili na še višjo raven.” Fantje pa bodo poleg treningov odigrali tudi šest prijateljskih srečanj. Prva tekma bo na sporedu že prihodnjo soboto, 7.7., v Športnem parku Radomlje. Rumeni bojevniki se bodo pomerili proti ekipi Jadrana iz Dekanov, srečanje pa se bo začelo ob 18:00 uri. Našim fantom na prvi prijateljski tekmi želimo obilo športne sreče.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO