Kadeti (U-17)

Ekipo sestavljajo (z leve proti desni):

Zgornja vrsta: Žan Malnar, Jošt Fatur, Klemen Kranjec, Kristjan Resanovič Kvas, Ian Juhant, Domen Kobal, Anže Židan, Gašper Petek, Leonardo Križaj, Žiga Obradovič, Patrik Kuhar.

Srednja vrsta: Armin Rizvič, Nik Fortuna, Rok Marčun, Aleksandar Delić (pomočnik trenerja), Borut Smolnikar (glavni trener), Vid Kršmanc (pomočnik trenerja), Timon Popelar, Kristjan Latinčič, Anis Kličič.

Spodnja vrsta: Vit Prusnik, Luka Repanšek, Igor Dzunov, Ian Cedilnik, Andrej Pogačar, Luka Zore, Nedim Ljubijankič, Denis Adrovič, David Jeretina, Timotej Marinko.

 

Kolo Datum Ura Štadion Domači Gosti
18 30.03.2019 14.00 Športni center Kranj
Triglav Kranj
Kalcer Radomlje
19 07.04.2019 14.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Maribor
20 13.04.2019 14.30 Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Gorica
Kalcer Radomlje
21 20.04.2019 14.30 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
VOC Celje
22 27.04.2019 14.30 ŠNK Bakovci
Mura
Kalcer Radomlje
23 04.05.2019 15.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Olimpija Ljubljana
24 11.05.2019 15.00 Mestni stadion Ptuj
Drava Dakinda Ptuj
Kalcer Radomlje
25 18.05.2019 15.30 Stadion Ilirija
Ilirija Extra-Lux
Kalcer Radomlje
26 25.05.2019 15.30 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Aluminij
Kolo Datum Štadion Domači Rezultat Gosti
1 12.08.2018 ob 15.30 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
2 : 2
Krško
2 18.08.2018 ob 15.30 Športni park Domžale - pomožno igr.
Domžale
4 : 0
Kalcer Radomlje
3 12.09.2018 ob 14.30 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
2 : 0
Interblock
4 01.09.2018 ob 15.15 Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Bravo Publikum
2 : 3
Kalcer Radomlje
5 08.09.2018 ob 14.30 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
2 : 0
Triglav Kranj
6 16.09.2018 ob 14.00 Igrišče Rogoza
Maribor
1 : 0
Kalcer Radomlje
7 23.09.2018 ob 14.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
2 : 1
Gorica
8 30.09.2018 ob 14.00 Arena Z'dežele
VOC Celje
0 : 1
Kalcer Radomlje
9 06.10.2018 ob 11.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
1 : 1
Mura
10 21.11.2018 ob 12.00 Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Olimpija Ljubljana
3 : 1
Kalcer Radomlje
11 20.10.2018 ob 13.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
1 : 1
Drava Dakinda Ptuj
12 27.10.2018 ob 13.00 Športni park Radomlje - igrišče z UT
Kalcer Radomlje
2 : 2
Ilirija Extra-Lux
13 03.11.2018 ob 12.00 Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Aluminij
4 : 2
Kalcer Radomlje
14 10.11.2018 ob 12.00 Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Krško
1 : 0
Kalcer Radomlje
15 17.11.2018 ob 12.00 Športni park Radomlje - pomožno igr.
Kalcer Radomlje
1 : 0
Domžale
16 02.03.2019 ob 11.00 Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Interblock
0 : 3
Kalcer Radomlje
17 10.03.2019 ob 14.00 Športni park Radomlje - igrišče z UT
Kalcer Radomlje
1 : 1
Bravo Publikum
Klub Tekme Z N P Goli + / - Točke
1
Maribor
17 12 3 2 32 : 9 + 23 39
2
Domžale
17 12 1 4 33 : 11 + 22 37
3
Mura
17 9 3 5 42 : 20 + 22 30
4
Ilirija Extra-Lux
17 9 1 7 27 : 29 - -2 28
5
Olimpija Ljubljana
17 8 3 6 34 : 25 + 9 27
6
Gorica
17 9 0 8 26 : 26 + 0 27
7
Kalcer Radomlje
17 7 5 5 24 : 23 + 1 26
8
VOC Celje
17 8 2 7 22 : 21 + 1 26
9
Aluminij
17 7 3 7 30 : 34 - -4 24
10
Triglav Kranj
17 6 3 8 27 : 34 - -7 21
11
Krško
17 5 5 7 23 : 27 - -4 20
12
Bravo Publikum
17 5 3 9 25 : 38 - -13 18
13
Drava Dakinda Ptuj
17 4 2 11 21 : 36 - -15 14
14
Interblock
17 0 2 15 9 : 42 - -33 2
Mesto Igralec Klub Goli
1 Žan Vipotnik Maribor 21
2 Benjamin Šeško Domžale 12
3 Albin Ahmetaj Triglav Kranj 9
3 Filip Nikola Ostojič Domžale 9
3 Aljaž Antolin Mura 9
3 Jan Bruno Kralj Mura 9
7 Vito Štrakl Mura 8
7 Kristjan Sagadin Aluminij 8
7 Urh Lampret Olimpija Ljubljana 8
10 Nick Perc VOC Celje 7
10 Edvin Suljanović Ilirija Extra-Lux 7
10 Svit Sešlar Drava Dakinda Ptuj, Olimpija Ljubljana 7
10 David Flakus Bosilj Aluminij 7
14 Nejc Gradišar Bravo Publikum 6
14 Rok Erniša Mura 6
14 Nedim Ljubijankič Kalcer Radomlje 6
17 Haris Sadiković Olimpija Ljubljana 5
17 Anže Perpar Krško, Kalcer Radomlje 5
17 Marko Brest Drava Dakinda Ptuj 5
Igralec Goli Ru Rd Min Nastopi
Nedim Ljubijankič 6 3 1327 17
Igor Džunov 4 1 1166 15
Vit Prusnik 4 0 1058 16
Domen Kobal 3 1 517 14
Nik Fortuna 2 4 645 15
Gašper Petek 1 2 1247 16
Andrej Pogačar 1 5 1114 15
Kristian Resanovič Kvas 1 0 1113 17
Nik Korošec 1 1 1039 16
Ian Juhant 1 3 658 15
Denis Adrovič 0 6 1249 16
Timon Popelar 0 2 1242 16
Jošt Fatur 0 2 763 15
Luka Zore 0 2 569 15
David Jeretina 0 1 366 16
Anže Židan 0 1 333 5
Anže Perpar 0 2 155 2
Klemen Kranjec 0 0 145 10
Žan Malnar 0 0 117 3
Maks Pogačar 0 0 99 2
Aljaž Dodig 0 0 28 5
Leonardo Jožef Križaj 0 0 14 2
Lovro Žle 0 0 12 1
Alex Drobež 0 0 2 2
Gašper Rojec 0 0 0 0
Timotej Hrovat 0 0 0 0
Jamin Kujraković 0 0 0 0
Patrik Kuhar 0 0 0 0
Ul Glavan 0 0 0 1

Preberite tudi

Več novic