Kadeti (U-17)

Ekipo sestavljajo (z leve proti desni):

Zgornja vrsta: Gašper Petek, Ian Juhant, Anže Celar, Tim Zalar, Tim Krivc, Nik Korošec, Kristian Resanović Kvas

Srednja vrsta: trener Borut Smolnikar, Ian Cedilnik, Luka Zore, Luka Repanšek, Marcel Kancilija, Amar Sejfić, Anis Đuzić, trener vratarjev Vasja Simčič

Spodnja vrsta: Dino Kerić, Janez Marinko, Nik Majcen, Edison Destani, Anže Židan, David Jeretina, Denis Adrović, Armin Palamar

 

Kolo Datum Ura Štadion Domači Gosti
1 11.08.2018 15.30
Kalcer Radomlje
Krško
2 18.08.2018 15.30
Domžale
Kalcer Radomlje
3 25.08.2018 15.00
Kalcer Radomlje
Interblock
4 01.09.2018 15.00
Bravo Publikum
Kalcer Radomlje
5 08.09.2018 14.30
Kalcer Radomlje
Triglav Kranj
6 15.09.2018 14.00
Maribor
Kalcer Radomlje
7 22.09.2018 14.00
Kalcer Radomlje
Gorica
8 29.09.2018 13.30
VOC Celje
Kalcer Radomlje
9 06.10.2018 13.30
Kalcer Radomlje
Mura
10 13.10.2018 13.00
Olimpija Ljubljana
Kalcer Radomlje
11 20.10.2018 13.00
Kalcer Radomlje
Drava Ptuj
12 27.10.2018 13.00
Kalcer Radomlje
Ilirija Extra-Lux
13 03.11.2018 12.00
Aluminij
Kalcer Radomlje
14 10.11.2018 12.00
Krško
Kalcer Radomlje
15 17.11.2018 12.00
Kalcer Radomlje
Domžale
16 16.03.2019 13.00
Interblock
Kalcer Radomlje
17 23.03.2019 13.00
Kalcer Radomlje
Bravo Publikum
18 30.03.2019 14.00
Triglav Kranj
Kalcer Radomlje
19 06.04.2019 14.00
Kalcer Radomlje
Maribor
20 13.04.2019 14.30
Gorica
Kalcer Radomlje
21 20.04.2019 14.30
Kalcer Radomlje
VOC Celje
22 27.04.2019 14.30
Mura
Kalcer Radomlje
23 04.05.2019 15.00
Kalcer Radomlje
Olimpija Ljubljana
24 11.05.2019 15.00
Drava Ptuj
Kalcer Radomlje
25 18.05.2019 15.30
Ilirija Extra-Lux
Kalcer Radomlje
26 25.05.2019 15.30
Kalcer Radomlje
Aluminij
Kolo Datum Štadion Domači Rezultat Gosti
Klub Tekme Z N P Goli + / - Točke
1
Aluminij
0 0 0 0 0 : 0 + 0 0
2
Bravo Publikum
0 0 0 0 0 : 0 + 0 0
3
VOC Celje
0 0 0 0 0 : 0 + 0 0
4
Domžale
0 0 0 0 0 : 0 + 0 0
5
Drava Ptuj
0 0 0 0 0 : 0 + 0 0
6
Gorica
0 0 0 0 0 : 0 + 0 0
7
Interblock
0 0 0 0 0 : 0 + 0 0
8
Kalcer Radomlje
0 0 0 0 0 : 0 + 0 0
9
Krško
0 0 0 0 0 : 0 + 0 0
10
Maribor
0 0 0 0 0 : 0 + 0 0
11
Mura
0 0 0 0 0 : 0 + 0 0
12
Ilirija Extra-Lux
0 0 0 0 0 : 0 + 0 0
13
Olimpija Ljubljana
0 0 0 0 0 : 0 + 0 0
14
Triglav Kranj
0 0 0 0 0 : 0 + 0 0
Mesto Igralec Klub Goli
Igralec Goli Ru Rd Min Nastopi

Preberite tudi

Več novic