Mladinci (U-19)

 

Ekipo sestavljajo (z leve proti desni):

Zgornja vrsta: Janez Marinko, Matevž Mavrič, Marko Latinčič, Zak Palek, Din Gutič, Ervin Agović, Gašper Pišek, Žiga Juhant.

Srednja vrsta: Jani Pate (glavni trener), Matic Robida (pomočnik trenerja), Nik Majcen, Dino Kerič, Mark Zabukovnik, Tim Krivc, Vasja Simčič (trener vratarjev), Domen Zupan (kondicijski trener).

Spodnja vrsta: Nejc Jaka Čemažar, Anis Đuzić, Marcel Kancilja, Anže Celar, Luka Šalamun, Mark Sojer, Aleksander Stojanović, Maks Gorišek.

 

Kolo Datum Ura Štadion Domači Gosti
2 18.08.2018 17.30 Športni park Domžale - pomožno igr.
NK Domžale
Kalcer Radomlje
3 26.08.2018 17.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Interblock
4 01.09.2018 13.00 Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Bravo Publikum
Kalcer Radomlje
5 08.09.2018 16.30 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Triglav Kranj
6 15.09.2018 16.00 Igrišče Rogoza
Maribor
Kalcer Radomlje
7 22.09.2018 16.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
Gorica
8 29.09.2018 15.30 Stadion Olimp Celje
VOC Celje
Kalcer Radomlje
9 06.10.2018 15.30
Kalcer Radomlje
Mura
10 13.10.2018 15.00
Olimpija Ljubljana
Kalcer Radomlje
11 20.10.2018 15.00
Kalcer Radomlje
Drava Dakinda Ptuj
12 27.10.2018 15.00
Kalcer Radomlje
Ilirija Extra-Lux
13 03.11.2018 14.00
Aluminij
Kalcer Radomlje
14 10.11.2018 14.00
Krško
Kalcer Radomlje
15 17.11.2018 14.00
Kalcer Radomlje
NK Domžale
16 16.03.2019 15.00
Interblock
Kalcer Radomlje
17 23.03.2019 15.00
Kalcer Radomlje
Bravo Publikum
18 30.03.2019 16.00
Triglav Kranj
Kalcer Radomlje
19 06.04.2019 16.00
Kalcer Radomlje
Maribor
20 13.04.2019 16.30
Gorica
Kalcer Radomlje
21 20.04.2019 16.30
Kalcer Radomlje
VOC Celje
22 27.04.2019 16.30
Mura
Kalcer Radomlje
23 04.05.2019 17.00
Kalcer Radomlje
Olimpija Ljubljana
24 11.05.2019 17.00
Drava Dakinda Ptuj
Kalcer Radomlje
25 18.05.2019 17.30
Ilirija Extra-Lux
Kalcer Radomlje
26 25.05.2019 17.30
Kalcer Radomlje
Aluminij
Kolo Datum Štadion Domači Rezultat Gosti
1 12.08.2018 ob 17.30 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
2 : 2
Krško
Klub Tekme Z N P Goli + / - Točke
1
Aluminij
1 1 0 0 3 : 1 + 2 3
2
Triglav Kranj
1 1 0 0 2 : 0 + 2 3
3
Mura
1 1 0 0 2 : 1 + 1 3
4
Kalcer Radomlje
1 0 1 0 2 : 2 + 0 1
5
Krško
1 0 1 0 2 : 2 + 0 1
6
Bravo Publikum
0 0 0 0 0 : 0 + 0 0
7
VOC Celje
0 0 0 0 0 : 0 + 0 0
8
NK Domžale
0 0 0 0 0 : 0 + 0 0
9
Maribor
0 0 0 0 0 : 0 + 0 0
10
Drava Dakinda Ptuj
0 0 0 0 0 : 0 + 0 0
11
Olimpija Ljubljana
0 0 0 0 0 : 0 + 0 0
12
Interblock
1 0 0 1 1 : 2 - -1 0
13
Ilirija Extra-Lux
1 0 0 1 1 : 3 - -2 0
14
Gorica
1 0 0 1 0 : 2 - -2 0
Mesto Igralec Klub Goli
1 Jakoslav Stanković Triglav Kranj 2
2 Anže Kosi Ilirija Extra-Lux 1
2 Kristian Dakič Interblock 1
2 Martin Šteharnik Aluminij 1
2 Zak Palek Kalcer Radomlje 1
2 Maksimiljan Zorman Mura 1
2 Mark Zabukovnik Kalcer Radomlje 1
2 Andraž Einsiedler Krško 1
2 Rok Ferčič Aluminij 1
2 Luka Sočič Mura 1
2 Timotej Rešetič Krško 1
2 Filip Jauk Aluminij 1
Igralec Goli Ru Rd Min Nastopi
Mark Zabukovnik 1 0 90 1
Zak Palek 1 0 13 1
Tim Idrizi 0 0 90 1
Žiga Juhant 0 1 90 1
Luka Šalamun 0 0 90 1
Marko Latinčič 0 0 90 1
Din Gutić 0 1 90 1
Aleksander Stojanović 0 0 90 1
Ervin Agovič 0 0 90 1
Mark Sojer 0 0 77 1
Matevž Mavrič 0 0 77 1
Marcel Pavel Kancilija 0 0 57 1
Nik Majcen 0 0 33 1
Nejc Jaka Čemažar 0 0 13 1
Janez Marinko 0 0 0 0
Gašper Pišek 0 0 0 0
Dino Kerić 0 0 0 0

Preberite tudi

Več novic