Mladinci (U-19)

Ekipo sestavljajo (z leve proti desni):

Zgornja vrsta: Jon Bajgora, Žiga Juhant, Jernej Kočar, Elvedin Agović, Marcus Tracogna, Gašper Pišek, Ervin Agović, Aleksander Stojanović, Benjamin Limoni Čehić

Srednja vrsta: predstavnik ekipe Hribar Andrej, Rok Mohorko, Mark Zabukovnik, Marko Latinčić, Nik Gavrić, Jure Perger, Alen Agić, Urh Švigelj in trener Jani Pate

Spodnja vrsta: Zak Palek, Matevž Hribar, Alen Džafić, Lenart Cerar, Luka Šalamun, Žan Luka Jerman, Kristjan Kovačevič, David Lekić, Črt Jevšnik

Manjkajoči igralci: Luka Mandič

Kolo Datum Ura Štadion Domači Gosti
23 05.05.2018 17.00 Športni park Radomlje - pomožno igr.
Kalcer Radomlje
Koper
24 12.05.2018 17.00 Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT
Maribor
Kalcer Radomlje
25 19.05.2018 17.30 Športni park Radomlje - pomožno igr.
Kalcer Radomlje
Krka
26 27.05.2018 17.30 Igrišče Rakičan
Mura
Kalcer Radomlje
Kolo Datum Štadion Domači Rezultat Gosti
1 23.08.2017 ob 19.00 Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Krško
3 : 1
Kalcer Radomlje
2 12.08.2017 ob 17.30 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
0 : 3
Olimpija Ljubljana
3 19.08.2017 ob 17.30 Arena Z'dežele
VOC Celje
2 : 1
Kalcer Radomlje
4 26.08.2017 ob 17.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
3 : 0
Gorica
5 10.09.2017 ob 17.00 Športni park Svoboda, Ljubljana
Interblock
0 : 1
Kalcer Radomlje
6 15.09.2017 ob 18.30 Športni park Radomlje - igrišče z UT
Kalcer Radomlje
1 : 0
Aluminij
7 24.09.2017 ob 16.00 Športni center Kranj - igrišče z UT
Triglav Kranj
3 : 1
Kalcer Radomlje
8 30.09.2017 ob 15.30 Športni park Radomlje - pomožno igr.
Kalcer Radomlje
1 : 2
Domžale
9 07.10.2017 ob 13.00 Športni park Šiška Ljubljana
Bravo Publikum
3 : 0
Kalcer Radomlje
10 15.10.2017 ob 13.00 ŠRC Bonifika Koper
Koper
0 : 0
Kalcer Radomlje
11 21.10.2017 ob 15.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
0 : 3
Maribor
12 28.10.2017 ob 15.00 Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
Krka
1 : 0
Kalcer Radomlje
13 04.11.2017 ob 14.00 Športni park Radomlje - igrišče z UT
Kalcer Radomlje
0 : 1
Mura
14 11.11.2017 ob 15.00 Športni park Radomlje - igrišče z UT
Kalcer Radomlje
0 : 1
Krško
15 18.11.2017 ob 14.00 Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Olimpija Ljubljana
7 : 1
Kalcer Radomlje
16 17.03.2018 ob 15.00 Športni park Radomlje - igrišče z UT
Kalcer Radomlje
2 : 1
VOC Celje
17 04.03.2018 ob 14.00 Igrišče Pri Štantu Miren
Gorica
0 : 2
Kalcer Radomlje
18 11.03.2018 ob 15.00 Športni park Radomlje - igrišče z UT
Kalcer Radomlje
2 : 1
Interblock
19 31.03.2018 ob 16.00 Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Aluminij
0 : 1
Kalcer Radomlje
20 08.04.2018 ob 16.00 Športni park Radomlje - pomožno igr.
Kalcer Radomlje
0 : 3
Triglav Kranj
21 15.04.2018 ob 13.00 Športni park Domžale - igrišče z UT
Domžale
4 : 0
Kalcer Radomlje
22 22.04.2018 ob 17.00 Športni park Radomlje
Kalcer Radomlje
0 : 1
Bravo Publikum
Klub Tekme Z N P Goli + / - Točke
1
Maribor
22 15 3 4 54 : 23 + 31 48
2
Domžale
21 13 1 7 46 : 29 + 17 40
3
Bravo Publikum
22 11 6 5 41 : 24 + 17 39
4
Krško
22 10 5 7 40 : 34 + 6 35
5
Olimpija Ljubljana
22 9 6 7 40 : 23 + 17 33
6
Triglav Kranj
22 10 3 9 41 : 35 + 6 33
7
VOC Celje
22 10 3 9 36 : 36 + 0 33
8
Gorica
22 9 4 9 29 : 33 - -4 31
9
Aluminij
21 9 2 10 33 : 30 + 3 29
10
Interblock
22 6 7 9 28 : 33 - -5 25
11
Krka
22 7 4 11 36 : 44 - -8 25
12
Kalcer Radomlje
22 7 1 14 17 : 39 - -22 22
13
Koper
22 5 6 11 29 : 55 - -26 21
14
Mura
22 5 3 14 21 : 53 - -32 18
Mesto Igralec Klub Goli
1 Aljoša Matko Maribor 18
2 Izidor Erazem Kamšek Triglav Kranj 12
3 Matevž Turkuš Olimpija Ljubljana 11
3 Haris Kadrić Bravo Publikum 11
5 Sebastjan Šlak Mura 10
5 Jan Poljanec VOC Celje 10
5 Jaka Kuhar Krka 10
5 Marsel Stare Domžale 10
5 Nik Jermol Gorica 10
10 Tomi Horvat Maribor 9
10 Jure Perger Kalcer Radomlje 9
12 Žan Rogelj Triglav Kranj 8
12 Timotej Rešetič Krško 8
12 Anis Jašaragič Domžale 8
15 Dario Kolobarić Domžale 7
15 Denis Tubić Domžale 7
15 Jan Jerman Koper 7
15 Ester Sokler Krško 7
15 Žan Medved Olimpija Ljubljana 7
Igralec Goli Ru Rd Min Nastopi
Jure Perger 9 5 1774 21
Kristjan Kovačevič 3 1 1511 21
Ervin Agovič 2 1 871 19
Matias Benjamin Gomara Zamorano 2 1 503 6
Marko Latinčič 1 1 1909 22
Lenart Cerar 0 2 1831 21
Jernej Kočar 0 2 1788 20
Matevž Hribar 0 0 1695 21
Alen Agić 0 3 1634 20
Gašper Pišek 0 2 1368 20
David Lekić 0 3 1303 16
Alen Džafič 0 7 1301 16
Rok Mohorko 0 2 1095 16
Elvedin Agović 0 0 1014 19
Marcus Tracogna 0 1 653 14
Mark Zabukovnik 0 2 518 6
Adnan Civić 0 0 222 6
Urh Švigelj 0 1 197 4
Zak Palek 0 0 155 13
Črt Jevšnik 0 0 152 11
Žan Luka Jerman 0 0 149 2
Nik Gavrič 0 1 108 4
Luka Mandič 0 1 89 1
Aleksander Stojanović 0 0 12 4
Žiga Juhant 0 0 0 0

Preberite tudi

Več novic