Novice

NOVA UMETNA TRAVA JE POLOŽENA!

Drage nogometašice in nogometaši NK Radomlje
ter vsi prijatelji našega kluba!

V veliko čast in veselje nam je sporočiti, da je nova umetna trava v našem športnem parku položena in da bo igrišče v soboto pripravljeno za prve uradne tekme. Nova umetna trava je velika pridobitev za NK in ŽNK Radomlje in predstavlja občutno izboljšanje pogojev za treniranje in igranje tekem in s tem obljublja še veliko nogometnih dogodkov v Radomljah.

Ob tej priložnosti bi se radi zahvalili g. Dragarju, županu občine Domžale in občinskim svetnikom, ki so podprli projekt in skupaj z NZS, Fundacijo za šport in NK Radomlje zagotovili dovolj sredstev, da je trava zadnje generacije položena in da bodo že ta teden naši mladi nogometaši uživali tisto najboljše, kar umetna trava lahko ponudi.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!