Novice

PETARDA V MREŽI ILIRIJE

Danes je v Športnem parku Radomlje potekal 6. krog druge Slovenske nogometne lige. V goste je prišla ekipa nogometnega kluba Ilirija 1911, ki je naše fante premagala v pokalu MNZ. Radomljani so bili do te tekme v seriji treh zaporednih prvenstvenih zmag, ta niz pa so želeli še podaljšati.

Tekmo so začeli v postavi: Adam, Halilović, Ivkić, Brolih, Jakovljević, Barukčić, Cerar, Kosić, Grvala, Roglić in Hajrić. Tekma je bila že od samega začetka zelo živahna, naši šampioni pa so bili konkretnejši ter v 17. minuti povedli preko Cerarja. Vodstvo pa ni trajalo dolgo, saj so gostje le tri minute kasneje izenačili. Naši fantje pa so nadaljevali s svojo igro in si še naprej ustvarjali priložnosti. Eno izmed njih je v 34. minuti izkoristil Grvala. Ob koncu prvega polčasa je zadel še najboljši strelec druge Slovenske nogometne lige – Anel Hajrić in poslal naše fante na odmor z vodstvom 3:1. V drugem polčasu so naši vodstvo povišali na 4:1, ko je v 51. minuti zadel Roglić. Gostje so izid uspeli znižati v 58. minuti, ko je z malo sreče zadel Vidic. Pri naših šapionih so v drugem polčasu v igro vstopili Lidjan, Kovjenić in Marinšek, ki so pomagali, da so si Radomljani še naprej ustvarjali priložnosti. Zadnjo izmed njih je v 90. minuti izkoristil Cerar in postavil končni izid 5:2.

Čestitke našim šampionom!