Novice

PRESTAVLJENA TEKMA BO NA SPOREDU V SREDO

Rumeni bojevniki bi morali v nedeljo odigrati srečanje 13. kroga druge slovenske nogometne lige proti igralcem nogometnega kluba Bilje. Zaradi obilnih padavin in razmočenega terena se bo tekma odigrala v sredo, 31.10., ob 14.00 uri. Na srečanju, ki bo potekalo v Športnem parku Radomlje, bo pravico delil Dejan Vivod, pomagala pa mu bosta Vidko Karmel in Aleksander Burjan.

Rumeni bojevniki s tekmo manj na prvenstveni lestvici zasedajo drugo mesto. Zadnjič so bili dejavni prejšnjo sredo, ko so v zaostalem srečanju 10. kroga druge slovenske nogometne lige gostovali pri Ljubljanskem Bravu in slavili z izidom 1:2. Pod dva prekrasna zadetka sta se podpisala Adel Halilović in Robi Jakovljević. Visoko mesto na prvenstveni lestvici in odlična forma v zadnjem obdobju bosta prav gotovo odlična motivacija za sredino tekmo proti ekipi nogometnega kluba Bilje. Rumeni bojevniki ne poznajo poraza že na zadnjih desetih tekmah, od tega pa so kar devetkrat slavili. Ta izjemna statistika je prav gotovo tudi dobro povabilo za vse zveste navijače, da se nam v sredo pridružite v Športnem parku Radomlje in našim fantom pomagate do novih treh točk. Skupaj smo močnejši.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO