Novice

PRIHAJAJO TEKME Z ALUMINIJEM, BRINJAMI IN INTERBLOCKOM

Rumeni bojevniki nadaljujejo v zelo zgoščenem ritmu. Treningi si sledijo dan za dnem, časa za počitek pa praktično ni. Poleg treningov so znani tudi že novi termini prijateljskih tekem. Po tekmi s Komendo in Gorico se bodo naši fantje sedaj pomerili proti nogometnemu klubu Aluminij, sledili pa bosta še tekmi proti nogometnemu klubu Brinje in nogometnemu klubu Interblock. Najprej se članska ekipa odpravlja v Kidričevo, kjer se bo v soboto ob 12h pomerila proti tamkajšnjemu prvoligašu. Kluba sta v preteklih letih odigrala veliko zanimivih dvobojev, prav takšnega pa pričakujemo tudi v soboto. Teden dni kasneje se bodo rumeni bojevniki pomerili proti nogometnemu klubu iz Brinja, ki v letošnji sezoni nastopa v tretji slovenski nogometni ligi. Le dan zatem, 18.2., pa se odpravljajo še na gostovanje v Ljubljano, kjer se bodo ob 17.00 uri pomerili proti Interblocku. Našim fantom na omenjenih srečanjih želimo obilico športne sreče.

10.2. ob 12.00 NK ALUMINIJ : NK KALCER RADOMLJE

17.2. NK BRINJE : NK KALCER RADOMLJE

18.2. ob 17.00 NK INTERBLOCK : NK KALCER RADOMLJE

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!