Novice

PRIHAJATA TEKMI S SEŽANO IN SRBSKIM METALCEM

Članska ekipa nadaljuje v zelo zgoščenem ritmu. Po dveh tekmah v minulem vikendu, bodo tudi v tem tednu odigrali dve prijateljski srečanji. V sredo se odpravljajo v Sežano, kjer bodo ob 15.00 uri odigrali prijateljsko srečanje proti nogometnemu klubu Tabor iz Sežane. Ekipi sta se v jesenskem delu srečali že dvakrat, kar pomeni, da si v spomladanskem delu ne bosta več stali nasproti. Prva tekma, ki se je igrala v športnem parku Radomlje, se je končala z izidom 1:1, na drugi tekmi pa so bili rumeni bojevniki boljši in slavili zmago z izidom 0:3. Na tej tekmi je prvi gol dosegel Luka Cerar, dva pa je dodal še Anel Hajrić.

Drugo prijateljsko tekmo v tem tednu bodo naši fantje odigrali proti srbskemu FC Metalcu. Srbi so v lanskem letu nastopali v srbski Super ligi, letos pa tekmujejo v srbski prvi ligi, kjer po jesenskem delu zasedajo trenutno drugo mesto. Gre torej za zelo dobrega nasprotnika, ki bo pravi pokazatelj forme naših fantov. Tekma bo potekala v športnem parku Radomlje, s pričetkom ob 13.00 uri.

21.2. 15.00 NK TABOR SEŽANA : NK KALCER RADOMLJE

24.2. 13.00 NK KALCER RADOMLJE : FC METALAC