Novice

Pripravljalne tekme članske ekipe

V preteklih dneh smo že poročali, da bo članska ekipa med pripravami odigrala tudi šest prijateljskih srečanj, s pomočjo katerih bo Nermin Bašić preverjal pripravljenost rumenih bojevnikov. Prva tekma bo na sporedu že prihodnjo soboto, ko bo v goste prišla ekipa Jadrana iz Dekanov. Primorci bodo nasprotnik naših fantov tudi v 2. slovenski nogometni ligi. Srečanje se bo začelo ob 18:00 uri. Le nekaj dni kasneje bodo rumeni bojevniki odigrali novo pripravljalno srečanje, ki bo prav tako potekalo v našem športnem parku. V goste prihaja ekipa Šenčurja, ki bo v letošnji sezoni nastopala v 3. slovenski nogometni ligi. Tudi to srečanje se bo pričelo ob 18.00 uri. Še tretja domača pripravljalna tekma bo na sporedu 14.7., v goste pa prihaja še ena ekipa, ki bo v letošnji sezoni nastopala v drugi slovenski nogometni ligi in sicer Tabor iz Sežane, ki se je v lanski sezoni izkazal za zelo kakovostno iz izkušeno ekipo. Po treh domačih srečanjih pa prihajata tudi dva izjemno težka gostovanja. Prvo gostujočo srečanje bodo naši fantje odigrali v Lescah, nasprotnik pa Turški FC Bursaspor, ki nastopa v prvi turški ligi. Tekma bo na sporedu 18.7., ura začetka tekme pa bo znana naknadno. Edino tekmo v teh pripravah, ki se bo odigrala izven meja naše države, bodo rumeni bojevniki odigrali 22.7. v Lienzu, nasprotnik pa Al Hilal, ki nastopa v prvi ligi v Savdski Arabiji. Na koncu naše fante čaka še generalka pred prvenstvom, nasprotnik pa v tem trenutku še ni znan. Našim fantom na vseh prijateljskih srečanjih želimo obilo športne sreče.

7.7. ob 18:00, NK KALCER RADOMLJE : NK JADRAN DEKANI

11.7. ob 18:00, NK KALCER RADOMLJE : NK ŠENČUR

14.7. ob 18:00, NK KALCER RADOMLJE : NK TABOR SEŽANA

18.7., (Lesce), NK KALCER RADOMLJE : FC BURSASPOR

22.7., (Lienz), NK KALCER RADOMLJE : AL HILAL

28.7., nasprotnik še ni znan