Novice

RADOMLJANI USPEŠNEJŠI NA »EL VASICU«

Danes so se mladinci ob 16:30 na veliki umetni travi pomerili proti vrstnikom iz Doba. Šlo je za »el vasico« v 2. krogu mladinskega pokala MNZ Ljubljana. Zmaga je ostala doma, končni rezultat je bil 2:0. V 1. krogu sta obe ekipi z lahkoto napredovali. Naši fantje sploh niso igrali tekme, sam nasprotnikov iz Litije ni bilo, tako da so vknjižili avtomatsko zmago s 3:0. Na drugi strani pa so Dobljani premagali Laby’s Mengo 28 z rezultatom 6:2.

Glede na prvoligaške tekme, je danes trener Jani Pate naredil nekaj sprememb v začetni enajsterici. Domači so sicer prevladovali, vendar pa se mreži v 1. polčasu nista zatresli. V 2. polčasu pa je prišlo do nekaj menjav, ki so se izkazale za pravo potezo, saj so rumeni bojevniki vedno bolj prevladovali in v 65′ preko Ervina Agoviča tudi povedli. V 78′ je zadel še Alen Džafić in tekma je bila odločena. Naši fantje so tekmo mirno pripeljali h koncu in se tako veselili lepe zmage in napredovanja v naslednji krog.

Vse čestitke našim mladincem in trenerju!

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!

Tekst: Matic Robida