Novice

RADOMLJANI VISOKO PREMAGALI ŠENČUR

Rumeni bojevniki so danes v športnem parku Radomlje odigrali drugo prijateljsko tekmo v tem pripravljalnem obdobju. Tokrat jim je nasproti stala ekip nogometnega kluba Šenčur, ki bo v prihodnji sezoni nastopala v tretji slovenski nogometni ligi. Naši člani so prikazali všečno igro in slavili z izidom 6:0.

Nermin Bašić je tudi na tem srečanju v igro poslal dvaindvajset igralcev, vsak izmed njih pa je odigral petinštirideset minut. Že od samega začetka tekme so bili rumeni bojevniki veliko boljši tekmec in hitro prevzeli pobudo na terenu. Postopoma so si začeli ustvarjati priložnosti, prvo izmed njih pa je izkoristil Adamič, ki je popeljal Radomljane v vodstvo. Kmalu po doseženem golu so naši fantje preko Kondića vodstvo podvojili. Kljub visoki prednosti so še naprej pritiskali na gostujoča vrata in do konca prvega polčasa zadeli še enkrat. Ponovno se je med strelce vpisal Adamič. V drugem polčasu so gledalci spremljali podobno sliko. Radomljani so še naprej prevladovali na terenu, vse skupaj pa kronali še s tremi zadetki. Mrežo gostujočega vratarja so zatresli Veselaj, Dukadjin in Nuhanović. Naši člani so tako slavili še na drugi pripravljalni tekmi v tem poletju. Naslednja priložnost za dokazovanje pa jih čaka že v soboto, ko v goste prihaja ekipa nogometnega kluba Tabor iz Sežane.

NK KALCER RADOMLJE : NK ŠENČUR 6:0 (3:0)

Zadetki: Adamič, Kondić, Adamič, Veselaj, Dukadjin, Nuhanović

Prvi polčas: Adam, Kovačević, Stariha, Kočar, Ibraimov, Primc, Kondić, Kimovec, Ahačić, Adamič in Saša

Drugi polčas: Deronja, Halilović, Jazbec, Brolih, Jakovljević, Trdin, Cerar, Perger, Veselaj, Nuhanović in Dukadjin