Novice

RADOMLJANI VKNJIŽILI NOVE TRI TOČKE

Danes je v športnem parku Radomlje potekalo srečanje 24. kroga 2. slovenske nogometne lige. V goste je prišla ekipa nogometnega kluba Veržej, ki je v jesenskem delu našim članom odščipnila dve točki. Tokrat pa rumeni bojevniki niso dopustili presenečenja, saj so slavili z izidom 3:2. Dva zadetka za naše člane je prispeval Ernest Grvala, tretjega pa je dodal Igor Kondić.

Nermin Bašić je od prve minute v igro poslal Adama, Ivanova, Dautovića, Jazbeca, Halilovića, Jakovljevića, Cerarja, Trdina, Primca, Kondića in Grvalo. Naši člani so že od prve minute prevzeli pobudo na terenu in si ustvarjali priložnosti. Že v 9. minuti pa so tudi povedli. Najstrožjo kazen je hladnokrvno izkoristil Grvala. Tudi po zadetku so rumeni bojevniki pritiskali na gostujoča vrata. To se jim je obrestovalo v 24. minuti, ko je po prekršku nad Primcem sodnik ponovno pokazal na belo točko, Grvala pa je bil učinkovit tudi tokrat. To je bil tudi končni izid prvega polčasa. V drugem polčasu so gledalci spremljali podobno sliko. Naši fantje so prihajali v priložnosti, eno izmed njih pa je v 58. minuti izkoristil Kondić. Bašić je po tretjem zadetku v igro poslal še dva fanta iz naše mladinske šole. Vstopila sta namreč Lenart Brolih in Sandi Nuhanović, kasneje pa je vstopil tudi Anel Hajrić, ki se vrača po daljši odsotnosti zaradi poškodbe. V 66. minuti so zadeli tudi gostje. Po eni izmed redkih napadalnih akcij je zadel Ketiš. Kmalu po zadetku si je neumnost privoščil mladi Trdin, ki je prejel rdeči karton, rumeni bojevniki pa so morali nadaljevati z igralcem manj. Gostje so številčno prednost izkoristili in še enkrat zatresli domačo mrežo. V 85. minuti je bil natančen Volmajer ter tako postavil končni izid srečanja. Tekma se je namreč končala z rezultatom 3:2. Časa za počitek pa ne bo veliko. Že v sredo naše fante čaka nova tekma, saj se odpravljajo na gostovanje v Brežice. Na prihajajoči tekmi jim želimo obilo športne sreče.

Foto: Roman Rus