Novice

REMI PROTI BRINJAM

Članska ekipa se je danes odpravila na gostovanje v Grosuplje, kjer je odigrala prijateljsko srečanje proti nogometnemu klubu Brinje. Gostujoča ekipa se je pokazala kot dober nasprotnik, tekma pa se je končala z izidom 2:2. Za rumene bojevnike je bil dvakrat natančen Anel Hajrić.

Nermin Bašić je od začetka v igro poslal Adama, Španjo, Dautovića, Broliha, Halilovića, Barukčića, Cerarja, Kondića, Primca, Jakovljevića in Hajrića. Naši fantje so tekmo odlično začeli ter si priigrali celo kopico lepih priložnosti, eno izmed njih pa je kmalu izkoristil Anel Hajrić. Naši fantje so tudi po zadetku prevladovali na igrišču, vseeno pa so gostje uspeli izenačiti. Prvi polčas se je tako končal z izidom 1:1. Na začetku drugega polčasa sta pri naših šampionih vstopila Trdin in Jazbec, v šestdeseti minuti pa še Marinšek, Grvala, Nuhanović in Lidjan. Naši fantje so še naprej ustvarjali pritisk na nasprotna vrata ter si preko Grvale, Marinška in Hajrića ustvaril lepe priložnosti, ki pa so ostale neizkoriščene. So se pa zato drugega zadetka veselili gostje, ki so bili natančni v protinapadu. Naši fantje so pritiskali še naprej, kar se je kmalu obrestovalo, saj je bil še drugič natančen Hajrić, ki je tako postavil tudi končni izid srečanja. Že jutri naše fante čaka nova tekma, nasprotni pa jim bodo stali igralci Interblocka. Tekma se bo začela ob 14:30 uri.