Novice

REPREZENTANT SLOVENIJE PONOVNO V RADOMLJAH

Radomljani se še naprej krepijo. Po Roku Jazbecu se je v Radomlje vrnil še Gal Primc, ki je v preteklosti že nosil rumeni dres. Za rumene bojevnike je v preteklosti zbral trideset nastopov ter prispeval en zadetek. Gal se lahko pohvali s tridesetimi nastopi v prvi slovenski nogometni ligi, polovico jih je zbral v letošnji sezoni, ko je v jesenskem delu branil barve Ankarana. V preteklosti je igral za slovensko reprezentanco do devetnajst let, trenutno pa je aktualni slovenski reprezentant v selekciji do enaindvajset let.

Primc se najbolje znajde na sredini igrišča, kjer bo še dodatno zaostril konkurenco. Oba z Jazbecem sta pred dvema sezonama prispevala levji delež k osvojitvi prvaka v drugi slovenski nogometni ligi, prav gotovo pa bosta v veliko pomoč tudi v spomladanskem delu sezone.