Novice

Roglić okrepil člansko moštvo

V tem tednu nam je uspelo urediti vse podrobnosti glede prihoda dvajsetletnega Splitčana Marina Roglića, ki se je na pripravljalnih tekmah že dokazoval v Radomljah ter na dveh tekmah zabil tudi dva gola. Marin je svoje prve nogometne korake naredil v nogometnem klubu Split, kjer je igral tudi v lanski sezoni, ko je pridno zbiral nastope v prvi Hrvaški nogometni ligi. Da gre za velikega talenta Hrvaškega nogometa dokazujejo tudi njegovi nastopi za Hrvaško mlado nogometno reprezentanco do devetnajst let.

Roglić je spoznal, da so Radomlje lahko odlična odskočna deska v njegovi karieri: »Zelo sem zadovoljen z razmerami za delo ter z odnosom igralcev ter strokovnega štaba v Radomljah. Vsi zelo trdo delamo na čisto vsakem treningu. Z vsakim novim treningom rastemo kot ekipa in mislim, da lahko v tej sezoni naredimo velike stvari.«

Marinu želimo obilo uspehov v rumenem dresu!

HOČEMO, ZMOREMO, SMO