Novice

RUMENI BOJEVNIKI NADALJUJEJO S TEKMAMI

Članska ekipa je v soboto začela s pripravljalnimi tekmami. Na prvem srečanju so se pomerili proti ekipi Jadrana iz Dekanov in zabeležili zmago z izidom 3:1. Šlo je za prvo srečanje v tem pripravljalnem obdobju, Nermin Bašić pa je priložnost ponudil kar 23 igralcem. Po srečanju pa veliko časa za počitek ni bilo, saj so se že prihodnje jutro naši šampioni »potili« na naslednjem treningu.

Kmalu pa rumene bojevnike čaka že naslednje tekma. V sredo bo v goste prišla ekipa nogometnega kluba Šenčur, ki bo v tej sezoni nastopala v tretji slovenski nogometni ligi. Tekma se bo pričela ob 18.00 uri, odigrala pa se bo na glavnem igrišču v Športnem parku Radomlje. Tudi naslednje srečanje bo sledilo zelo kmalu. V soboto namreč v goste prihajajo igralci nogometnega kluba Tabor iz Sežane. Tudi to srečanje se bo začelo ob 18.00 uri. Našim fantom na omenjenih srečanjih želimo obilo športne sreče.

11.7. ob 18:00 NK Kalcer Radomlje : NK Šenčur

14.7. ob 18:00 NK Kalcer Radomlje : NK Tabor Sežana