Novice

RUMENI BOJEVNIKI ZAČENJAJO S PRIJATELJSKIMI TEKMAMI

Po slabih dveh tednih priprav bodo rumeni bojevniki odigrali tudi prvo pripravljalno tekmo. Kot smo poročali pred dnevi, bo prvi nasprotnik naših fantov ekipa Jadrana iz Dekanov. Tekma, ki se bo začela ob 18:00 uri, se bo odigrala v Športnem parku Radomlje. Velikih skrivnosti med ekipama ni, saj sta se v lanski sezoni 2. slovenske nogometne lige srečali dvakrat. Obakrat pa so bili uspešnejši rumeni bojevniki. Na domačih tleh so slavili z izidom 3:1, na primorskem pa so bili boljši z rezultatom 0:3.

Nermin Bašić bo tako v soboto prvič v tej sezoni lahko preveril formo svojih igralcev, ki so željni dokazovanja. To se vidi tudi na treningih, kjer je opaziti zelo visoko motivacijo prav vseh fantov. Ekipa se v primerjavi z lansko sezono ni veliko spremenila, vseeno pa se v teh dneh na treningih našemu strokovnemu vodstvu dokazuje kar nekaj igralcev, ki bodo prav gotovo dobili priložnost tudi na sobotnem srečanju. Našim fantom na prvi pripravljalni tekmi v letošnji sezoni želimo obilo športne sreče.

7.7. ob 18:00, NK KALCER RADOMLJE : NK JADRAN DEKANI