Novice

RUMENI BOJEVNIKI ŽELIJO NADALJEVATI POZITIVEN NIZ

Rumeni bojevniki ne poznajo počitka. Po sredini zmagi nad nogometnim klubom Bravo, jih že v nedeljo čaka nov prvenstveni obračun proti ekipi nogometnega kluba Bilje.  Srečanje, ki bo potekalo v Športnem parku Radomlje, se bo pričelo ob  14.00 uri.

Rumeno črni so s sredino zmago prevzeli tudi vodstvo na prvenstveni lestvici. Da so v zares odlični formi, dokazuje tudi niz nepremaganosti, ki traja že kar deset tekem. Rumeni bojevniki so na zadnjih desetih srečanjih kar devetkrat zmagali in le enkrat remizirali. Hkrati jih krasi tudi odličen napad, ki mu “poveljuje” najboljši strelec druge slovenske nogometne lige – Anel Hajrić, ob tem pa imajo Radomljani najboljšo obrambo v prvenstvu, saj so do sedaj prejeli le deset zadetkov. Naši fantje so odločeni, da pozitiven niz nadaljujejo tudi na nedeljski tekmi, ko v goste prihaja ekipa nogometnega kluba Bilje, ki se je v letošnji sezoni pokazala za zelo zahtevnega nasprotnika, ki lahko preseneti vsakogar. Prav zaradi tega bodo rumeni bojevniki potrebovali pomoč s tribun. Zato vas že sedaj vabimo, da v nedeljo podprete naše fante in jim tako pomagate do nove zmage.

28.10. ob 14.00 uri; NK KALCER RADOMLJE : NK BILJE

HOČEMO, ZMOREMO, SMO