Novice

Sežana zmagala na prijateljskem srečanju

Danes so se naši fantje odpravili v Sežano, kjer so odigrali prijateljsko srečanje proti nogometnemu klubu Tabor Sežana. Rumene bojevnike je na primorskem pričakalo hladno vreme in močna burja. Ekipa, ki so jo sestavljali tudi igralci mladinske selekcije ni bila kos domačinom, ki so slavili z izidom 3:1.

Nermin Bašić je od začetka v igro poslal Adama, Halilovića, Ivanova, Jazbeca, Dautovića, Jakovljevića, Barukčića, Primca, Cerarja, Marinška in Hajrića. Igra se je v prvem polčasu odvijala med obema kazenskima prostoroma, vseeno pa smo videli dva zadetka. Prvega so iz enajstmetrovke zadeli domačini, drugega pa je za rumene bojevnike prispeval Cerar. Že v začetku drugega polčasa je naš trener pričel z menjavami. Priložnost za igro in dokazovanje so dobili tudi nekateri igralci mladinske selekcije. V igro so tako postopoma vstopili Brolih, Lidjan, Nuhanović, Španja, Trdin, Zabukovnik, Perger, Kondić, Grvala, Čivić in Gomara. Tudi v drugem polčasu so se naši fantje borili, vseeno pa so izkušeni domačini izkoristili dve naši napaki in na koncu slavili z izidom 3:1. Rumeni bojevniki že jutri nadaljujejo s treningi, v soboto pa jih čaka nova tekma. Ob 13.00 uri se bodo v športnem parku Radomlje pomerili proti srbskemu FC Metalcu.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO