Novice

ŠOLSKO PRVENSTVO V ŠPORTNEM PARKU RADOMLJE!

V četrtek je na umetni travi Športnega parka Radomlje potekalo šolsko prvenstvo v malem nogometu za učence letnika 2003 in mlajše. NK Radomlje je gostil eno izmed dveh skupin. V skupini A so se poleg gostiteljev Radomljanov, ki so osvojili skupino,  predstavili še učenci OŠ Dob, OŠ Dragomelj, OŠ Janka Kersnika Brdo in OŠ Jurija Vege iz Moravč.

Spremljali smo zelo zanimive in napete tekme, največ nogometnega znanja pa je pokazala domača osnovna šola, OŠ Preserje pri Radomljah, ki je dobila vse štiri tekme in se tako uvrstila v nadaljnje tekmovanje, kjer čaka drugo uvrščeno ekipo iz skupine B, ki bo svoje tekme igrala v ŠP Domžale.

Za OŠ Preserje pri Radomljah so nastopali Luka Nartnik, Domen Kobal, Miha Brumec, Mark Jerman, Andrej Stražar in Marcel Kobal. Za odlično vodenje ekipe je poskrbel Anže Hribar. Peterica izbrancev je tudi članov našega kluba in je s tem lepo predstavila našo nogometno šolo.

V nadaljevanju tekmovanja jim želimo čim več uspehov!

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!

Tekst: Matic Robida